vodomilové

Lidé narození od 17. února do 20. února milují vodu a vodní sporty.


Tento měsíc budete nadmíru spokojeni. Sázíte na jistotu, která se začíná ve Vašem životě objevovat. Po kouskách, ale přeci jen. Nejistota minulých měsíců je pryč, nemusíte si dělat s ničím starosti. Jste velmi vnímaví, mnohé věci se Vám odkryjí. Zažijete pocit bezpečí, nebudete mít z ničeho strach. Vaše obavy se rozplývají. Úspěch si nenecháte nikým vzít. Výsledky uvidíte na první pohled. Můžete se pustit do čehokoliv, začít plánovat svou budoucnost. Zvítězíte sami nad sebou, i nad ostatními. Pusťte se do soutěžení, úspěch máte zaručen. Nastává období blahobytu. Štěstí se k Vám otočilo čelem, tak si ho važte a podporujte, jen tak u Vás zůstane.

V oblasti zdraví čekejte velké zlepšení svého zdravotního stavu, omezení mizí a vy můžete zase na chvíli volně dýchat. Psychický stav bude vyrovnaný.

Máte možnost najít toho pravého partnera pro život. Pokud plánujete miminko, můžete se o něj s úspěchem pokusit. Tento měsíc narozené miminko bude mít štěstí v lásce i ve finanční oblasti, bude to dítě štěstěny.

Také v partnerství zažijete štěstí, partner k Vám bude pozorný. V neharmonickém partnerství dosáhnete dohody s partnerem, můžete požádat o rozvod, tento rok Vám partner nebude házet klacky pod nohy a vyjde Vám vstříc.

Ve škole očekávejte úspěšné zkoušky, také učivo Vám problémy nepřinese.

V zaměstnání čekejte lepší pracovní zařazení, a s tím i vyšší plat. Tento měsíc se Vám práce vydaří. Můžete čekat změny, které Vás posunou výše, pokud plánujete změnu zaměstnání, naskytne se Vám dobrá příležitost. Pokud zaměstnání nemáte, je velice pravděpodobné, že ho již naleznete. Otevírá se Vám mnoho možností, tak uchopte příležitost do svých rukou a ničeho se neobávejte. Jděte směle na pohovor, uspějete. Nezneužívejte dobročinnosti nadřízeného, jednoho dne mu to nebude milé a propustí Vás.

Do podnikání můžete investovat, pokud to není zapotřebí, získáte peníze, které můžete prozatím uložit.

Ve finanční oblasti čekejte zisky, které budou znamenat rozjezd v této oblasti. Dluhy se začínají splácet, konto roste. O finance si již brzy nebudete muset dělat žádné starosti. Zvažte, zda není vhodná nějaká investice. Investovat můžete do nemovitosti, zlata či podnikání.