vodomilové

Lidé narození od 17. února do 20. února milují vodu a vodní sporty.


Měsíc není příliš šťastný, nastává čas na zhodnocení svého života. Hůře snad být ani nemůže. Na cokoliv sáhnete, to pokazíte. Vážně to tak musí být? Nedá se s tím něco udělat? Osud sice točí se k vám zády, ale vy si můžete vybrat cestu osudem, lepší cestu, na které slunce svítí a dá se ledacos podniknout. Záleží to pouze na vás. A když nic neuděláte? Pak podívejte se, jaké důsledky to může ve vašem životě mít.

Rozhodnutí, která učiníte, budou mylná, a později jich budete litovat. Proto rozhodnutí raději nechte na jindy, zvlášť důležitá rozhodnutí. Všichni se k vám obrátí zády. Myšlenky budou jen chmurné, bude vám velice smutno. Přátelé se k vám otočí zády, rodina s vámi bude odmítat komunikovat. Neštěstí z vás vyzařuje na dálku. Zůstaňte raději o samotě, do ničeho se nepouštějte. Smutek vás zasáhne hluboko u srdce, nic vám nevychází. Přání, která máte, vypadají nesplnitelně. Plány odložte na jindy, nyní byste pokazili, co by se dalo, a museli byste začínat znovu od začátku. Pokud nějaký plán budete chtít uskutečnit, setkáte se s neúspěchem. 

V neharmonickém partnerství můžete čekat rozchod nebo rozvod, popřípadě naprosté odcizení partnera. I harmonický vztah značně utrpí. V případě nedávného rozchodu s partnerem se ocitnete na samém dně, dostanete se do depresí, nebude se vám chtít žít. Nebudete schopni pochopit, proč vztah skončil. Pokud partnera nemáte, zřejmě žádného hledat nebudete, budete se obávat zklamání. 

O zaměstnání zřejmě přijdete, nebo k tomu nebudete mít daleko. Vše vám bude padat z ruky, na cokoliv sáhnete, pokazíte. Nové zaměstnání se nenabízí.

Mohli byste se dostat do dluhů, proto si raději peníze nepůjčujte. Ve stávajících dluzích zažijete beznaděj. Bude vám připadat, že je snad nikdy nesplatíte. Pozbýváte víry, že bude líp. Tato nedůvěra zapříčiňuje špatnou finanční situaci. Pokud peníze máte, neutrácejte ani je nikomu nepůjčuj. Již byste se s nimi nikdy nesetkali, stálo by vás to jen nervy.

Skutečně to je tak zlé? Nic se nejí tak horké, jak se to uvaří. A nikdy není tak zle, aby nemohlo být lépe. Zvedněte prdelku a něco se svým životem udělejte, změňte energii svého života a vše toto nezažijete. Seďte a fňukejte, pak naplní se to, před čím vás karty varují.