ENERGIE CURATIO - DODÁNÍ ENERGIE DO PŘEDMĚTU

Detail služby: Tato energie pročistí předmět, třeba talisman, a je do něj vložena ochranná energie.

doba služby: 20 minut

Cena: 200 kč (nebo 8,70 €)

Tuto službu můžete absolvovat osobně společně s jinou službou, nebo na dálku, kdy pošlete fotografii předmětu a obdržíte podrobnou zprávu emailem.

 

ENERGIE CURATIO - JEDNORÁZOVÉ DODÁNÍ ENERGIE

Detail služby: Tato energie dá se použít také jen na dodání energie, na omezení strachu třeba z některého vyšetření, pokud chcete být co nejvíce v klidu na určitou událost...

doba služby: 20 minut

Cena: 200 kč (nebo 8,70 €)

Tuto službu můžete absolvovat osobně společně s jinou službou, nebo na dálku, kdy pošlete fotografii sebe nebo toho, komu chcete věnovat energii a obdržíte podrobnou zprávu emailem.

 

ENERGIE CURATIO - NEMOCI

Detail služby: Léčení touto andělskou energií probíhá pod dohledem anděla Curatiela, anděla nejvyššího léčení a ochrany. Toto léčení trvá zhruba půl hodiny, většinou se dostaví úleva během několika dní. Je to andělská energie, která může být posílána také na dálku. Tato energie nedá se použít na závažné a nevyléčitelné choroby, tam moc dobré výsledky nejsou. Jedna energie curatio se používá na jeden zdravotní problém. 

doba služby: 30 minut

Cena: 300 kč (nebo 13 €)

Tuto službu můžete absolvovat osobně společně s jinou službou, nebo na dálku, kdy uvedete konkrétní nemoc, která vás trápí a obdržíte podrobnou zprávu emailem.

 

 

ENERGIE CURATIO - OCHRANA

Detail služby: Tato energie dá se použít také na ochranu, pokud se něčeho nebo někoho bojíte, může se použít na ochranu proti nečistým silám, černé magii...

doba služby: 2 hodiny

čas objednání: od 1 dne do 21 dní (dle předchozích objednávek)

Cena: 1200 kč (nebo 52,20 €)

Tuto službu můžete absolvovat osobně, on-line (po telefonu, skypu, facebooku nebo whatsappu), nebo bez účasti na dálku, kdy podrobnou zprávu obdržíte emailem.