PROVEDENÍ VÝKLADŮ A SLUŽEB (vyberte si způsob)

 emailem (angeldenca@email.cz)

 po whatsappu (+420728894181)

 po telefonu (728 894 181)

 po skypu (vedmadenisa)

po messengeru (+420728894181)

osobně (po domluvě - od 1 hodiny výše)

rituály (také osobně) a astrální cesty jsou prováděny pouze na dálku - zprávu posílám emailem - lze s vaší účastí na dálku i bez ní

KARETNÍ VÝKLADY

  používám karty Lenormand, orákulum vizí a andělské orákulum, cikánské karty
  v případě potřeby proměřuji odpověď kyvadlem, zvláště v otázkách časových

INFORMACE K OBJEDNÁNÍ A PLATBĚ

OBJEDNÁNÍ

vyberte si jeden ze způsobů objednání:

 po telefonu na čísle 728 894 181

♥ po whatsappu na čísle: +420 728 894 181

 emailem: angeldenca@email.cz

veškeré informace, jako jsou křesní jména a data narození nebo věk a hvězdné znamení, použiji pouze k provedení výkladu nebo služby, nijak je nearchivuji. Zaručuji naprostou diskrétnost. K výkladům a službám uveďte jména a data narození všech, kterých se výklad nebo služba týká. 

Při objednání uveďte celý název výkladu nebo služby a objednací kód pro rychlejší vyřízení vaší objednávky.

VŽDY OBDRŽÍTE DEN A ČAS PROVEDENÍ SLUŽBY NEBO VÝKLADU

OBJEDNÁVKY VYŘIZUJI VŽDY V NEJKRATŠÍM MOŽNÉM ČASE

termín výkladu obdržíte ihned po přijetí objednávky, rezervace termínu probíhá vždy po přijaté objednávce

Výklady a služby provádím od pondělí do pátku, dle pracovní doby na úvodní straně. Ve dnech rituálních dnů provádím pouze rituály. 

Většinou je čekací doba od 1 do 21 pracovních dnů, dle předchozích objednávek. Služby SOS ani express nejsou od 15.1.2020 možné. Budete zařazeni vždy na nejbližší možný termín.

PLATBA

 penízky pošlete až po obdržení variabilního symbolu z mé strany (zadáte ho do své platby), na číslo účtu:

 670100-2213782228/6210

v případě osobní návštěvy platba v hotovosti nebo předem na  účet - záleží na vašem uvážení

 doklad o zaplacení posílám emailem na vyžádání (někteří z vás požadují 100% diskrétnost, a nechtějí doklad o zaplacení). Je to vaše volba, ráda vám ho pošlu s vypracovaným výkladem nebo službou. Stačí si jen o něj napsat. Ctím vaší volbu. 

vždy po obdržení objednávky posílám informace o platebních údajích, víte tedy vždy kolik a za co platíte (neobdržíte tedy jen variabilní symbol, ale také číslo účtu, který vidíte zde a celkovou částku, kterou si můžete také sami spočítat. 

objednávka se stává uzavřenou a platnou až v době jejího zaplacení

 výklady a zprávy ze služeb archivuji po dobu 1 měsíce, kdybyste se potřebovali na něco zeptat, co se výkladu nebo provedené služby týče, něco vysvětlit nebo cokoliv jiného, poté je mažu a již není možnost do nich nahlédnout, ani zodpovědět vaše případné dotazy. 

INFORMACE

Variabilní symbol - po objednávce obdržíte speciální VS, kvůli ochraně osobních údajů nelze napsat vaše datum narození jako VS, proto si vyčkejte na tento VS

cena obsahuje také rezervační poplatek - cena, kterou vidíte, je konečná, bez skrytých poplatků.

Storno objednávky můžete učinit nejpozději 24 hodin před domluveným výkladem nebo službou,  pak vám budou penízky (bez rezervačního poplatku) vráceny na účet, ze kterého jste korunky odeslali.

Rezervační poplatek je započítán do ceny každé služby nebo výkladu, a činí 50 kč. Uvedu příklad: Pokud si objednáte službu za 690 korunek, je rezervační poplatek ve výši 50 korunek a cena vámi vybraného výkladu nebo služby také 640 korunek, celkem tedy za výslednou cenu (640+50) = 690 korunek. Jak vidíte, neúčtuji žádné skryté poplatky. Cena, kterou vidíte u své vybrané služby nebo výkladu, je konečná.

objednáním souhlasíte s obchodními podmínkami ►►►zde ◄◄◄