VÝKLAD NA 1 OTÁZKU ☘ 

objednací kód: 17

Můžete se zeptat karet, na co chcete znát odpověď, co vás trápí, pokud se nemůžete rozhodnou, co vás zajímá. Čím konkrétnější dotaz položíte, tím konkrétnější odpověď dostanete. Odpověď může být stručná nebo rozsáhlejší, záleží na vašem dotazu. Vždy dostanete odpověď v minimálním rozsahu 5 vět. Vykládám ze 7 tažených karet

doba výkladu: cca 10 minut

Cena : 100 kč (nebo 4,35 €)

 DENNÍ VĚŠTBA ☘ 

objednací kód: 18

Chystáte se na důležitý krok? Čeká vás v konkrétní den něco konkrétního? Chcete vědět, jak den skončí, jak se zachovat, jak určitá událost proběhne? Na co se můžete připravit a co naopak vypustit z hlavy? Pak můžete zvolit tento výklad. Stačí napsat konkrétní den a událost, na kterou se chystáte (např. svatba, první schůzka...). Věštbu očekávejte obsáhlejší.

doba výkladu: cca 10 minut

Cena : 100 kč (nebo 4,35 €)

 MALÝ BALÍČEK ☘ 

objednací kód: 901

Máte víc otázek než jen jednu? Můžete jich mít až 5, a využít tento balíček. Otázky mohou být z různých oblastí, nebo můžete mít jednu otázku a 4 podotázky. 

doba výkladu: cca 30 minut

Cena : 300 kč (nebo 13,04 €)

 STŘEDNÍ BALÍČEK ☘ 

objednací kód: 902

Máte víc otázek než jen jednu? Můžete jich mít až 10, a využít tento balíček. Otázky mohou být z různých oblastí, nebo můžete mít jednu otázku a 9 podotázek. 

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena : 550 kč (nebo 23,91 €)

 VELKÝ BALÍČEK ☘ 

objednací kód: 903

Máte víc otázek než jen jednu? Můžete jich mít až 20, a využít tento balíček. Otázky mohou být z různých oblastí, nebo můžete mít jednu otázku a 19 podotázek. 

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena : 900 kč (nebo 39,13 €)