MALÝ VÝKLAD KARET ☘ 

objednací kód: 2

Tento výklad je určený pro všechny, kdož nemají čas na klasický výklad, a přesto chtějí znát odpověď na své otázky. Nahlédneme společně do vašeho problému, a najdeme cestu ven. Můžete se tedy zeptat, co vás zajímá, co se týče minulosti, současnosti nebo budoucnosti. 

doba výkladu: max. 30 minut

Cena : 300 kč (nebo 13,04 €)

 KLASICKÝ VÝKLAD KARET ☘ 

objednací kód: 1

Klasický výklad karet jistě netřeba představovat. Jedná se o výklad velké tabule, kdy se rozkládají všechny karty (používám lenormand, cikánské karty nebo andělské orákulum - záleží na vašem výběru), a necháte se výkladem vést, tedy většinou se ukáže, s čím přicházíte, co vás trápí nebo řešíte, případně v rámci týdnů řešit budete. Dále se podíváme na oblast lásky, práce nebo podnikání, penízků, bydlení, zdraví, a další oblasti vašeho života. Tento výklad je dialog, tedy můžete do něho vstupovat svými otázkami, pokud vás k určité životní oblasti napadnou. Tento výklad obsahuje blízkou budoucnost, budoucnost do 1 roku až do 5 let. 

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)

 VÝKLAD ŽIVOTNÍ CESTY ☘ 

objednací kód: 3

Životní cesta je pro každého z nás jiná. Co jste dostali do vínku, na čem můžete pracovat, kam na své cestě dojít? Jaký je váš životní úkol, jaká je cesta lásky? Jaká práce je ta nejlepší, jaké cesty vedou ve finanční oblasti? Toto a mnoho dalšího se dozvíte v tomto výkladu.

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)

 VELKÝ KARMICKÝ VÝKLAD ☘ 

objednací kód: 4

Kdo jste a kam směřujete? Proč se vám do života vkrádají stále stejné životní lekce? Proč se vám děje to, co se vám děje? Co jste prožívali a nesete si do tohoto života? Jak uzavřít karmické lekce? Co jste v minulých životech provedli a co se vám naopak povedlo? Čím jste byli, kdo a s kým jste byli, a mnoho dalšího se dozvíte v průběhu tohoto výkladu. Nebo si můžete připravit své otázky, které vás zajímají v oblasti karmických vlivů.

doba výkladu: max. 90 minut

Cena : 900 kč (nebo 39,13 €)

 PARTNERSKÝ VÝKLAD ☘ 

objednací kód: 5

Tento výklad zařazuji do nabídky, neboť ho využíváte velice často. Partnerský problém se lépe řeší s někým, kdo má nestranný názor, a tím jsou právě kartičky, které dokážou rozuzlit příčinu problému, který možná nevidíte. Je vhodný pro páry, které chtějí svůj vztah vylepšit, napravit, přejít na společnou cestu bez hádek. Někdy každý z partnerů vidí problém jinak, nevidí své vlastní chyby, které se dají napravit. Není možné napravovat to, o čem nevíme. A to je právě účelem tohoto výkladu.Je vhodný pro páry.

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)

 VÝKLAD PRO PODNIKATELE ☘ 

objednací kód: 6

Tento výklad využíváte již dlouho, především on-line, a nyní ho zařazuji také pro osobní výklady. Výklad soustředí se především na podnikání, tedy jeho úskalí, možné cesty, rozhodnutí o spolupráci nebo o vhodném pokračování. Jak se vám povede v určitých měsících, na co se soustředit, co rozvinout, jaký nápad použit... Prostě vše, co vás zajímá v oblasti vašeho podnikání.

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)

 SEZENÍ PRO ESOTERIKY ☘ 

objednací kód: 7

Často ke mně dochází jiní esoteričtí poradci, začínající, i ti, kteří se věnují výkladům a duchovnu již mnoho let. Proto také zařazuji toto sezení do nabídky. Co můžete od tohoto výkladu čekat? Sedneme si, podíváme se na vaši další cestu v této oblasti, na jaký obor se zaměřit, v čem se vám bude dařit a co naopak mnoho spokojenosti pro vás nepřinese, tedy čemu se věnovat pouze okrajově. Případně rozebereme výklad či jinou vaší esoterickou službu, se kterou si nevíte rady, získáte jiný náhled a posunete se o kus dále.

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)

 KONZULTACE ☘ 

objednací kód: 8

Tato konzultace je určená pouze mým žákům, kteří již ukončili kurs výkladu karet a potřebují poradit, nebo něco objasnit v určitém výkladu, který před nimi leží. Většina z vás používá svou vlastní intuici, ale stávají se situace, kdy si s určitým výkladem nevíte rady, a potřebuje radu, jak postupovat dál, nebo jak výklad započít. 

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena : 600 kč (nebo 26,09 €)