VÝKLAD KARET NA 3 OTÁZKY

Balíček vašich otázek. Můžete položit libovolné 3 otázky, z jedné nebo více oblastí. Otázky by měly být jasné a stručné, zaměřené na určitý problém, rozhodnutí, menší rozbor. Určitě nepokládejte otázky typu: Co mě čeká a nemine? - toto je na delší rozbor. Možná vás čeká nějaká událost a chcete vědět, jak dopadne, nebo si nejste jistí city druhé osoby, případně vás čeká nějaké vyšetření, nebo nevíte, jakou cestou se v určité oblasti vydat. To vše je možné položit ve vašich otázkách.

doba výkladu: max. 15 minut

forma provedení: emailem, po facebooku písemně, po whatsappu písemně

Cena: 250 kč

Cena pro členy klubu: 225 kč

AB: 2,25


VÝKLAD KARET NA 5 OTÁZEK

Balíček vašich otázek. Můžete položit libovolných 5 otázek, z jedné nebo více oblastí. Otázky by měly být jasné a stručné, zaměřené na určitý problém, rozhodnutí, menší rozbor. Určitě nepokládejte otázky typu: Co mě čeká a nemine? - toto je na delší rozbor. Možná vás čeká nějaká událost a chcete vědět, jak dopadne, nebo si nejste jistí city druhé osoby, případně vás čeká nějaké vyšetření, nebo nevíte, jakou cestou se v určité oblasti vydat. To vše je možné položit ve vašich otázkách.

doba výkladu: max. 25 minut

forma provedení: emailem, po facebooku písemně, po whatsappu písemně

Cena: 400 kč

Cena pro členy klubu: 360 kč

AB: 3,60


VÝKLAD KARET NA 10 OTÁZEK

Balíček vašich otázek. Můžete položit libovolných 10 otázek, z jedné nebo více oblastí. Otázky by měly být jasné a stručné, zaměřené na určitý problém, rozhodnutí, menší rozbor. Určitě nepokládejte otázky typu: Co mě čeká a nemine? - toto je na delší rozbor. Možná vás čeká nějaká událost a chcete vědět, jak dopadne, nebo si nejste jistí city druhé osoby, případně vás čeká nějaké vyšetření, nebo nevíte, jakou cestou se v určité oblasti vydat. To vše je možné položit ve vašich otázkách.

doba výkladu: max. 50 minut

forma provedení: emailem, po facebooku písemně, po whatsappu písemně

Cena: 750 kč

Cena pro členy klubu: 675 kč

AB: 6,75


VÝKLAD KARET NA 20 OTÁZEK

Balíček vašich otázek. Můžete položit libovolných 20 otázek, z jedné nebo více oblastí. Otázky by měly být jasné a stručné, zaměřené na určitý problém, rozhodnutí, menší rozbor. Určitě nepokládejte otázky typu: Co mě čeká a nemine? - toto je na delší rozbor. Možná vás čeká nějaká událost a chcete vědět, jak dopadne, nebo si nejste jistí city druhé osoby, případně vás čeká nějaké vyšetření, nebo nevíte, jakou cestou se v určité oblasti vydat. To vše je možné položit ve vašich otázkách.

doba výkladu: max. 100 minut

forma provedení: emailem, po facebooku písemně, po whatsappu písemně

Cena: 1420 kč

Cena pro členy klubu: 1278 kč

AB: 12,78


MĚSÍČNÍ BONUS

Balíček vašich otázek. Můžete položit libovolných až 90 otázek, z jedné nebo více oblastí. Otázky si můžete rozložit do celého měsíce. Tento balíček je vhodný pro ty, kdož mě kontaktují téměř denně s otázkami, abyste nemuseli platit za každou otázku zvlášť. Platnost balíčku je vždy jeden měsíc.

Otázky by měly být jasné a stručné, zaměřené na určitý problém, rozhodnutí, menší rozbor. Určitě nepokládejte otázky typu: Co mě čeká a nemine? - toto je na delší rozbor. Možná vás čeká nějaká událost a chcete vědět, jak dopadne, nebo si nejste jistí city druhé osoby, případně vás čeká nějaké vyšetření, nebo nevíte, jakou cestou se v určité oblasti vydat. To vše je možné položit ve vašich otázkách.

doba výkladu: max. 450 minut

forma provedení: emailem, po facebooku písemně, po whatsappu písemně

Cena: 4500 kč

Cena pro členy klubu: 4050 kč

AB: 40,50