PYRAMIDA ZDRAVÍ - 900 kč (39 €)

objednací kód: 734

Dostanete odpovědi na tyto otázky:

HLAVA A MYŠLENÍ

Jak jsem na tom po psychické stránce? Co pro psychickou pohodu mohu udělat? Hrozí mi v této oblasti těla nějaká závažná nemoc? Vyskytujete se v této oblasti těla něco, o čem bych měl vědět?

VNITŘNÍ ORGÁNY

Které orgány potřebují větší pozornost? Které orgány mám nejvíce oslabené? Na které orgány si mám dávat pozor a jakým způsobem?

KREVNÍ ŘEČIŠTĚ A LYMFATICKÝ SYSTÉM

Proudí má lymfa správně, nebo je třeba ji trošku pročistit? Kde se mi usazují největší nečistoty, kterých se tělo nedokáže zbavit? Jaký je průtok mé krve a co případně udělat? 

TRÁVÍCÍ SYSTÉM

Je tento systém v pořádku, nebo se mám na některou část speciálně zaměřit? Je můj jídelníček v pořádku, nebo jsou jídla, která mému tělu škodí? Na co se připravit v této oblasti těla? 

KONČETINY

Hrozí mi nějaké úrazy? Hrozí mi nějaká nemoc spojená s končetinami? Pokud ano, omezí to můj osobní nebo pracovní život? 

doba výkladu: 90 minut

způsob provedení, objednávka a platba ► ZDE ◄

ŠTÍHLÁ LINIE - 550 kč (24 €)

objednací kód: 736

Dostanete odpovědi na tyto otázky:

Proč chci být štíhlý? Co mi brání být štíhlý? Co pro to musím udělat? Nesu si svou váhu z minulého života? Proč bojuji s váhou? Kde je problém? Mám šanci dosáhnout své ideální váhy? Mám šanci si udržet ideální váhu? Co v mém těle chybí, proč stále nabírám váhu? Co v mém těle přebývá, co brání štíhlé linii? Jakým způsobem se těchto přebytků v těle zbavím?  Mám šanci na štíhlou postavu jednou provždy, bez jo-jo efektu?

doba výkladu: 55 minut

způsob provedení, objednávka a platba ► ZDE ◄

SYNDROM VYHOŘENÍ - 350 kč (15 €)

objednací kód: 735

Dostanete odpovědi na tyto otázky:

Je má práce psychicky náročná? Ustojím pracovní stres? Očekávám od své práce více, než dokážu uskutečnit? Mám v práci zvolnit?  Hrozí mi deprese a úzkost v souvislosti s mou prací?  Pokud nezvládnu svou práci ve stanoveném čase, mohu se něčeho obávat? Hrozí mi syndrom vyhoření?

doba výkladu: 35 minut

způsob provedení, objednávka a platba ► ZDE ◄