začínající písmenem Q

╰☆ QADDIS ☆╮

Zabraňuji strachu, by se dostal na povrch. Pokud tam již je, odstraňuji ho skrze svou moudrost. Pracuji se strachem lidí a přeměňuji ho na touhu. Neboť velká touha dokáže strach odstranit.

╰☆ QADDISIN ☆╮

Ochraňuje děti před manipulací rodiči (tahanice o dítě u soudu)

╰☆ QADOSCH ☆╮

Povolá do vašeho života lidi se stejným myšlením, jako máte vy. Získáte jejich podporu a budete se dále zdokonalovat.

╰☆ QAFR ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na léčení kandidy.

╰☆ QAFSIEL ☆╮

Bojuje proti vašim nepřátelům, aby vám nehrozilo žádné nebezpečí.

╰☆ QAHIL ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na léčbu oči - od slzení, po zákaly, ale i další nemoci týkající se očí.

╰☆ QALBAM ☆╮

Pomáhám s každodenními obtížnými úkoly tak, byste je co nejlépe zvládli. Každý úkol se dá zvládnout s lehkostí, pokud znáte správnou cestu. A já vám s touto cestou mile rád pomohu.

╰☆ QAMIEL ☆╮

Pomáhá vám za každé situace říci pravdu, ať je jakkoliv bolestivá. Tuto pravdu pronesete s největším citem, ostatní se pro to na vás nebudou zlobit.

╰☆ QANA ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na léčení bulimie.

╰☆ QANIHIEL ☆╮

Qanihiel pomáhá v seberozvoji, by k vám mohlo přijít více peněz.

╰☆ QETAVIGAEL ☆╮

Přináším klid a mír do duše anam cary, by myšlení dvou lidí bylo naprosto stejné, by se doplňovali a ochraňovali jeden druhého, by jejich společné úsilí na vztahu vydrželo na věky.

╰☆ QIBYJCIEL ☆╮

Přináším touhu do srdcí anam cary, do srdcí těch, kdož ještě spojeni nejsou, by našli cestu k sobě a postavili se za svou lásku. Neboť jen velká láska zasluhuje si dary nebeské, jen velká láska stojí za život člověka, pokud má vedle sebe toho, na koho se může spolehnout a kdož podporuje každý jeho krok, kdož kráčí po cestě této lásky společně ruku v ruce.

╰☆ QICIEL ☆╮

Dohlížím na velké lásky, na anam cary, by šli společně svou cestou lásky a z této cesty nesešli.

╰☆ QIGYCIEL ☆╮

Tento andílek stojí u brány prosperity, pokud si ji přejete otevřít, obraťte se na něho.

╰☆ QIGYICIEL ☆╮

Tento Cherubín patří mezi sedm nevyšších cherubínů. Sídlí u samotného Boha. Jeho růžičky na hlavě jsou modré, neboť je obklopen modrou barvou. Velká růže je červená, jako velká láska. Lístečky světle zelené symbolizují peníze. Přináší lásku a prosperitu ve všech oblastech života.

╰☆ QINTINAEL ☆╮

Spojuji dvě půlky duše v jednu, vkládám do ní moudrost a rozvahu, podporuji dva lidi, kteří mají společnou duši, by se našli a byli spolu šťastni.

╰☆ QIZVIXIEL ☆╮

Posílám lásku andělů do vztahu anam cary, by prožívali nebeskou lásku v každém okamžiku a spojili se jednou pro vždy v dokonalé harmonii.

╰☆ QOON ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na odstranění chrápání.

╰☆ QUKDINIEL ☆╮

Hlídám zdraví anam cary, by netrápili je závažné nemoci, by měli velkou sílu k ochraně jeden druhého, by netrpěli neduhy a mohli se věnovat pouze své lásce.

╰☆ QUSBAMAEL ☆╮

Přináším velkou prosperitu do lásky anam cary, by tito lidé měli peníze na vše, co je pro ně důležité, i na dary pro ty, jež milují.