zkouška covid 19


Osvědčil se mi dobrý způsob, jak zjistit, zda člověk je nakažený onemocněním covid19. Stejně, jako onemocnění SARS a další nemoci dá se tato nemoc najít ve velké tabuli v karetním systému Lenormand. Je to však složitější, pokud nevykládáte karty a neumíte cestovat po dómech, ale přeci jen se dá použít jiná metoda pro zjištění této nemoci v těle.

Stačí vám k tomu balíček karet Lenormand, jakýkoliv, vaše soustředění a pak vytáhnout kombinaci 3 karet, které si popíšeme.

Sedněte si, zklidněte svou mysl i tělo, můžete si pro větší koncentraci zapálit bílou nebo zelenou svíčku. Pokud použijete figurkovou svíčku, pak se dá ještě z vosku také dopátrat, zda jste tím prošli, procházíte, nebo se vám to zcela vyhnulo.

Zamíchejte karty, zavřete oči, myslete na otázku: "Jaká nemoc v této chvíli sužuje mé tělo?", a vytáhněte z balíčku 3 karty.

Pokud jste si vytáhli karty číslo: 4 - 6 - 19, pak máte toto onemocnění velice aktivní v těle a můžete očekávat příznaky. Je třeba dodržet dobrovolnou karanténu.

Pokud jste si vytáhli karty v tomto pořadí: 6 - 19 - 4, pak toto onemocnění v těle máte, ale projdete touto nemocí bez příznaků nebo jen s lehčími příznaky. Pak byste měli také dodržet dobrovolnou karanténu.

Pokud jste vytáhli karty v tomto pořadí: 4 - 19 - 6, pak nemoc jste prodělali, ale již odchází z vašeho těla ven.

Pokud si vytáhnete karty v jiném pořadí, pak můžete touto nemocí onemocnět a je třeba si dávat pozor na infikované lidi, neboť vám toto onemocnění hrozí.

Pokud jste si tuto trojkombinaci nevytáhli, buď nemocní nejste, nebo jste nemocí již prošli a v těle ji už nemáte - tedy v každém případě jste na nějaký čas imunní proti této nemoci.

Tento postup je vhodný také pro ty, co u mě absolvují kurz výkladu karet - můžete to přidat i k tomu, co jste se naučili při výkladech o zdraví.