zrcadlo naší duše

Soustřeďme se tedy na to, jak se k nám lidé chovají. Nastavují nám naše vlastní zrcadlo, tedy to, co sami děláme, aniž bychom si to uvědomovali.

O svých pozitivních vlastnostech mnohé víme, ale ty negativní nevidíme, nebo si je nechceme přiznat. Může to být zeď, kterou jsme si sami v sobě vytvořili, abychom neviděli to, co se ostatním na nás nelíbí. Schováváme se za touto zdí, aniž bychom si to uvědomovali. Postupem času je tato zeď tak silná, že své negativní stránky nevidíme.

Lidé chovají se někdy k nám špatně, ukazují naše vlastní negativní nastavení. Dělají jen to, co děláme my. Dělají to ve chvíli, kdy si to máme plně uvědomit. Nastavují nám naše vlastní zrcadlo.

Lačníme po lásce, ale jsme sobečtí? Nedokážeme lásku plně projevit? Pak přichází partner, který námi opovrhuje, nevšímá si nás, o nedostatku lásky ani nemluvě.

Zaměřujeme se jen na peníze? Neuvědomujeme si to? Pak se najde spousta lidí, kteří nás o tyto penízky připraví, nám se nedaří, nedokážeme vydělat dostatek peněz, nebo naopak utrácíme více, než vyděláte, a to i když to tak nechceme, ale vždy se něco pokazí a my musíme investovat víc penízků, než bychom chtěli. I takto se projevuje nastavení zrcadla.

O nemocech by se dalo dlouze povídat. Pokud vstoupí do našeho života nemoc, vždy se máme zastavit, a popřemýšlet, co děláme špatně. Někdy máme jen zastavit, většinou je ale třeba něco změnit. Sami v sobě, ve vlastním nastavení. Něco je špatně, a naše tělo nám to ukazuje na nových a nových nemocech, nebo jen na jedné.