andělské poselství na březen 2024


Bránu hojnosti otevíráme dokořán, račte vstoupit.

Připravujeme pro Vás úspěch a prosperitu. Je to čas zamyslet se nad tím, kde děláte ve finanční oblasti chybu, jak byste mohli docílit lepšího výdělku nebo prémií. I toto zavírá bránu prosperity, a my ji tento měsíc chceme nechat dokořán a naopak nechat Vás z ní čerpat. Kdo však závislý bude na penězích a nedokáže si život bez nich představit, tomu spíše ubývat budou.

Pokud budete ochotni pustit "chlup", pak vrátí se Vám mnohem více zpět.

Druhou stránkou otevření brány hojnosti je však závislost, od které je třeba se oprostit, pokud jste na něčem závislí, a nemusí to být jen penízky, pokuste se s tím právě nyní bojovat. Vše máte ve své hlavě, stačí si jen říct "NE, TOHLE PŘECI NEPOTŘEBUJEŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ!" Možná bude první krok velice obtížný, ale každý další den bude lehčí. Na konci týdne už to budete zvládat bravurně. ☺

Na druhou stranu není brána prosperity jen o penízkách a hmotném majetku, ale také o lásce, práci i zdraví. Prosperita je hojnost, a tak ji také přijměte.

Hledáte snad lásku? Nesoustřeďte se na to, co Váš vysněný partner má nebo nemá, spíše mu hleďte do srdce, tam najdete pravé bohatství. Pokud snažit se budete v partnerství stávajícím i tom, které Vám vstoupí do života, pak můžete z naší brány prosperity čerpat a založit láskyplný vztah na dlouhou dobu. Nebuďte malicherní, povolte ze svých požadavků a věnujte se pouze lásce. Také lásku vložte do toho, co budete dělat, jen tak k Vám přijde prosperita také finanční a spokojenost v pracovní oblasti.

Máme Vás moc rádi, a budeme rádi, pokud budete právě nyní čerpat z našich vesmírných zdrojů ke své spokojenosti.