beran


 Jste bojovníci a dokážete této přednosti dobře využít. Bude zapotřebí velké vytrvalosti k tomu, abyste získali, po čem tolik toužíte. Pozor si dejte na svou trpělivost, jelikož se snadno rozčílíte i nad maličkostmi. Lidé vás budou méně chápat, spoustu věcí jim budete muset říci několikrát. Dostanete se do svízelné situace, kde budete muset prosadit svůj vlastní názor. Neměli byste však ustupovat. Také se s někým pohádáte, spor se může týkat čehokoliv.

Pokud jdete k soudu, připravte si dobrou obhajobu, jinak odejdete s nepořízenou. Konkurence je velká, a vy musíte bojovat. Bude zapotřebí obhájit své místo, ať již v partnerském nebo pracovním životě. To, co je pro vás hodně důležité, si budete muset také obhájit. Nebude to však snadné. Snažte se řešit osobní problémy, jinak vás zcela pohltí. Nemá cenu je odsouvat na neurčito, jejich řešení vám ulehčí mnoho trápení. Veškeré překážky překonáte, použijete-li také svůj rozum. Své zájmy si braňte, vyplatí se vám za ně bojovat. Možná bude více lidí proti vám, na to však nehleďte. Je nutné starat se především sami o sebe, na ostatní jste brali ohledů již dost. Máte svůj vlastní život, tak se pokuste ho žít. Se závistí se budete potýkat více než kdy jindy. Lidé vás budou kritizovat za kdeco, nenechte se však vyvést z míry.

Na přátele raději zapomeňte, zbytečně byste se mohli pohádat, a pak by vás to mrzelo. Bylo by vyřčeno, co má zůstat skryto. Na silnicích si dejte velký pozor. S nemocí se budete vypořádávat hodně špatně, pokud se necítíte ve své kůži, raději zalezte pod peřinu. Také pečovat o druhé v době jejich nemoci vám příliš nepůjde. Budete se cítit využíváni. V každém případě se budete cítit unavení.

V partnerství budete trochu vzdorovat, je třeba si zajistit také své právo na slovo. Nenechte si nic diktovat, i kdyby to znamenalo přejít do opozice. Pokud jste se potýkali s potížemi ve vztahu v minulosti, nyní se tyto problémy ještě více prohloubí. V každém případě bude v partnerství hodně napětí. Pokud partnera nemáte, můžete prožívat menší depresi. Žádný partner není na obzoru, tak si udělejte čas sami pro sebe. Ani o případný návrat partnera se nyní nesnažte, při jeho kontaktování byste se jen více pohádali.

Pokud studujete, nevypadá to na příliš dobré období. Učení vám příliš nepůjde do hlavy, a škola vás moc bavit nebude.

Také v zaměstnání si budete muset obhájit své místo. V případě nezaměstnanosti počítejte s odmítnutím na pohovoru.

Peníze raději neutrácejte, budete mít spíše pocit, jako byste jich potřebovali mnohem více.