beran

Nastávají velké změny, kdy přibude do vaší rodiny další člen, může to být miminko, ale také nějaké zvířátko. Nastává rok harmonie, získáte to, po čem toužíte. Nyní se vám bude dařit ve všech směrech, jen si musíte ujasnit, co vlastně chcete. Nebuďte netrpěliví, jen s trpělivostí dosáhnete vysokých výsledků. Tento rok se s nikým nepohádáte, lidé vás budou mít rádi. Můžete přemluvit ostatní, aby se zapojili do vašeho plánu. Vymyslete nějakou společnou zábavu, jistě se všichni budete nesmírně bavit. Udělejte si čas na rodinu, přátele.

Nemoci se obávat nemusíte. Pokud jste nemocní, tento rok se vaše nemoc zlepší, a vy se posunete zase o kousek k uzdravení. Je třeba nemoc správně pojmenovat, zjistit, kde je příčina, a snažit se ji odstranit.

Při nedorozumění se snažte najít zlatou střední cestu tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Nenaléhejte na nikoho, nechte věcem volný průběh. Naplánujte si celý měsíc, nezapomeňte na detaily. Udělejte si pěkný výlet, pozvěte rodinu, nebo přátele. Tento rok je také vhodný k aktivnímu odpočinku, zasportujte si, ale nepřehánějte to.

Doma bude klid a pohoda. Nebuďte nerozhodní, zkuste si stát za svým názorem, i pokud ho ostatní nesdílí. Povězte jim své důvody ke svému rozhodnutí, vyslechněte si námitky ostatních.

V partnerství očekávejte také velké změny. Pokud partnera nemáte, nyní se seznámíte s člověkem, který vám bude oddán. Pokud partnera již máte, jeho láska k vám bude velká. Nedokáže si představit život bez vás. Pokuste se o harmonii v partnerství. Možná dostanete nabídku k sňatku, nebo se jen prohloubí váš dosavadní vztah. Udělejte partnerovi kávu nebo dobrou večeři. Také večeře při svíčkách je vhodná, prožitých nocí nebudete litovat.

V podnikání vás čeká velký úspěch, proto se směle pusťte do oboru, který jste si zvolili. V zaměstnání se vám bude dařit, můžete myslet na postup. Pokud jste nezaměstnaní, je pravý čas hledat vhodnou práci, která by vás naplnila a uspokojila.

Investujte peníze, vrátí se vás mnohonásobně. Rozmyslete si však, kam své peníze vložíte. Pokud vás někdo požádá o půjčku, odmítněte. Půjčených peněz byste se již nemuseli dočkat. Ne, že by vám nebyly vráceny, čekali byste na ně ale dlouho.