blíženci


Je to již dlouho, co máte nevyřešené spory s určitým člověkem. Možná jste se jen pohádali, řekli si něco, co již nešlo vzít zpět, a vás to potom mrzelo. Nebo se k vám tento člověk nezachoval právě nejlépe, či vy k němu. Nyní nastal čas dát vše do pořádku. Jednejte sami za sebe, ostatní vaše problémy nevyřeší. Neupínejte se na nikoho a na nic, jen vás to zpomaluje v rozvoji.

V rozhodování budete nejistí, nebudete chtít učinit určité stanovisko. Neutíkejte před svými problémy, snažte se je řešit. Pokud se týkají pouze vás, řešte je sami se sebou, či poproste o radu někoho, komu důvěřujete. Pokud se problémy týkají také někoho dalšího, nerozebírejte to s nikým jiným, ale s tím, koho se to týká. Pokud nebude tento člověk spolupracovat, pak nastává okamžik, kdy vyhledáte radu. Může se zdát, že řešení neexistuje. Tak to ale není, na každou otázku existuje odpověď.

Doma nic neměňte, i kdyby se vám sebevíc chtělo. Na rekonstrukci či změnu bydlení není vhodná doba. Raději odpočívejte, pokud je to možné.

Dejte pozor na to, co jíte. Mohli byste začít držet dietu, či se hlídat ve své stravě. Mohl by se dostavit problém s vyprazdňováním. Pijte také bylinné čaje.

V partnerství si určete, co se vám líbí, a co nikoliv, a zkuste se domluvit na nějakém kompromisu. Také navoďte rozhovor o svých pocitech, a nechte partnera, aby vám sdělil ty svoje. Je třeba mluvit o všem, co je ve vztahu přítěží, co vás omezuje nebo dokonce brání v plnohodnotném vztahu. V případě harmonického vztahu se nic dít nebude, bude klid a pohoda. Pokud partnera nemáte, můžete pochybovat o tom, zda si vůbec nějakého zasloužíte. Spíše jako byste již žádnému nechtěli věřit, proto zůstaňte doma. Ze setkání by stejně nic nebylo.

Pokud studujete, poslouchejte, ale příliš se neprojevujte. U tabule byste se jen potili, výsledek by byl nevalný. V případě myšlenek na studium se nebudete moci rozhodnout, jakým směrem se vydat. Nechte to na jindy, nyní byste se rozhodli špatně a v budoucnu byste toho litovali. Toto studium byste nedokončili.

V zaměstnání spíše plňte pokyny nadřízeným, nezasahujte do jejich rozhodnutí. Při hledání zaměstnání štěstí mít nebudete.

Finanční situace není příliš příznivá. Vyvarujte se půjček a větších výdajů.