Blíženci

Je na čase dát do pořádku vztahy se sousedy. Zapomeňte na dřívější nedorozumění, nevyhledávejte další konfliktní situace. Zkuste více odpočívat, nepracujte alespoň doma. Uklízet přeci můžete kdykoliv, nemusíte to udělat hned. Zajděte si na masáž, nebo si dopřejte relaxaci při hudbě a svíčkách. Co takhle vyzkoušet něco luxusního, co vás uvolní? Dopřejte si tantrickou masáž, s partnerem, nebo si na ni zajděte do salonu. Budete se cítit blaženě. Nechte o sebe pečovat, zasloužíte si to po namáhavé práci.

Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat, zažijete úspěch také doma. Ostatní členové rodiny ocení, co pro ně celou dobu děláte. Možná to neřeknou nahlas, poznáte to podle jejich projevu. Také můžete jít nakupovat, máte vybraný vkus, určitě poradíte s výběrem i ostatním. Milujete život, a dáváte do něj maximum. Naskytne se vám příležitost, kterou popadnete, a nepustíte. V harmonickém partnerství jste spokojeni, možná pomýšlíte na dalšího potomka či zvířecí přírůstek do rodiny. Klidně si tento malý uzlíček dopřejte, postaráte se o něj s láskou a porozuměním. Také intimní chvíle si s partnerem užijete. Zažíváte velké štěstí v partnerství. V neharmonickém vztahu dojde k usmíření, alespoň pro tentokrát se situace uklidní a vy budete moci volně dýchat. Pokud partnera nemáte, zapomeňte na muže, který pro vás není. Spíše se zaměřte na muže, který by vám poskytl pocit bezpečí a dovedl vás ochránit.

Ve škole se dočkáte pochvaly za své studium, či zásluhu při mimoškolní aktivitě. Učení vám jde, ale je třeba myslet také na odpočinek. Nemůžete jen ležet v knihách.

Budete sbírat zasloužené plody své práce, nebude chybět naprostá spokojenost s prací, kterou vykonáváte. Vaše práce pomáhá mnohým lidem, avšak občas vám ubírá energii, kterou potřebujete. Pokud práci nemáte, tento rok se na vás usměje štěstí. Dostanete nabídku práce, ve které můžete časem profesně růst.

Tento rok byste mohli přijít k penězům či nemovitosti. Snažíte se získat dostatečné množství peněz, a to se vám vyplatí.