býk


Nastal čas nechat minulost již jednou provždy spát a vstoupit tou správnou nohou do budoucnosti. Popřemýšlejte, co se vám kdy stalo ošklivého, a snažte se proměnit to v budoucnu v dobré, nebo se alespoň vyvarujte dalších chyb. To, co jste v minulosti udělali, se nyní odrazí. Pokud jste se chovali dobře, čeká vás příjemný měsíc. Pokud na sebe však pyšní nejste, očekávejte spíše měsíc nepříjemný. Připravte se na změny, které nastávají. Problémy, které jste tajili před ostatními, vyplují na povrch. Také dávná tajemství již tajemstvím nebudou. Nelpěte na věcech, které vám přinesly ať již dobré, nebo špatné. Je třeba přehodnotit žebříček svých hodnot. Přijde změna, která bude větší, než byste čekali. Změníte mnohé názory na situace i lidi, všechny nevyřčené otázky budou zodpovězeny. Řešení vašich problémů se vám nabízí, udělejte správnou věc. To, co jste doposud odkládali, již více neodsunujte na později. Zamyslete se nad svým chováním, či by nebylo vhodné ho přehodnotit, a něco s tím do budoucna udělat.

Také na cestách věnujte zvýšenou pozornost na přechodu, ne každé auto vám zastaví. Na silnicích jezděte opatrně, ať nezpůsobíte dopravní nehodu. Dejte si pozor na ostré předměty, na menší nehody doma i v práci.

Jak jste se chovali v minulosti ke svému zdraví, tak vám odpoví. Nevysilujte se, snažte se udržovat v klidu, těžká námaha vám neprospěje.

Zhodnoťte své chování k přátelům, zda není nic, na co byste nebyli příliš hrdi. Pocítíte důsledek svého rozhodnutí v minulosti.

Můžete se stěhovat, vyberete si vhodné bydlení. Nebo stěhování neplánujete, pak svůj domov zkuste zvelebit, aby se vám v něm líbilo. I váš domov si zaslouží pozornost, a ne jen přehlížení.

Je čas na usmíření v rodině. V partnerství vás čekají také velké změny. Na svém vztahu zapracujte, vztah může být obnoven nebo rozvíjen. Pokud jste svou lásku ztratili, a chcete ji zpět, máte příležitost vyznat se ze svých citů k tomuto člověku. V případě vysokého těhotenství (pro ženy) byste mohli velice brzy porodit. Pokud partnera nemáte, nyní je vhodná doba se po nějakém podívat.

Můžete změnit zaměstnání, budete mít velkou šanci na úspěch. Také pokud jste v minulých dnech sháněli zaměstnání, či posílali životopisy, dočkáte se odměny ve formě dobré práce.

Jak jste nakládali s penězi, odrazí se právě tento měsíc. Pokud jste nemysleli jen na sebe, ale také na ostatní, dočkáte se finanční odměny.