Býk

Budete mít dobrou náladu, nenecháte si ji nikým zkazit. Celý rok vás bude provázet radost, smích a štěstí. Máte v sobě velké množství lásky, která chce vyjít na povrch, proto se tomu nebraňte. Dejte lásku všem kolem tebe, darujte úsměv i těm, kteří vás nemají rádi. Nenechte se negativními lidmi ovlivnit, nenechte si zkazit žádný den.

Přesto se ocitnete na rozcestí, kdy bude potřeba volit tu správnou cestu. Nechte rozum stranou, vaše srdce vám napoví, co dělat. Bude to však složité, jelikož rozum radí něco jiného, než cítíte v srdci. Nenechte se proto rozumem ovládnout.

Setkání s člověkem, kterého jste dlouho neviděli, se zřejmě nevyhnete. Nebudete však litovat, dozvíte se spoustu nových, pro vás užitečných věcí. Také při procházce potkáte mnoho zajímavých lidí, kterým budete mít co říci.

Doma bude klid, hádky nepřicházejí v úvahu. I zde budete šířit svou dobrou náladu a nakazíte s ní všechny ostatní. Dozvíte se něco, o čem jste neměli ani tušení, k této záležitosti se budete muset postavit čelem. Zvládnete to, nemusíte mít strach. Také přehodnotíte chování k určitým lidem.

Dejte si pozor na srdíčko, mohlo by vás pozlobit. Udělejte dobrý skutek, a jděte darovat krev nebo krevní plazmu, nebo si to alespoň naplánujte na nejbližší dobu. Jednoho dne byste se mohli ocitnout v situaci, kdy by někdo vám tímto skutkem zachránil život.

Nevyhánějte nikoho, kdo vás přijde navštívit. Naopak, každého pohostěte. Nevadí, že jste rozdílní, máte jiné zvyky i názory, pokud již vydali energii, a přišli za vámi, neměli byste je odmítat. Možná poznáte, že zase tak špatní nejsou. Nedělej nic, co necítíte v srdci, mohli byste toho později litovat. I tento rok hrozí nebezpečí, které má název opuštěnost. Buďte ke svým blízkým milí, jinak budou přemýšlet o tom, že již svůj život s vaším sdílet nechtějí.

Pokud studujete, učení vám půjde samo od sebe. Zaměřte se na předměty, které vám dělají potíže.

Pokud pracujete, v zaměstnání nebudete mít žádné problémy, naopak, nyní vás práce bude bavit a uděláte mnohem více, než kdykoliv jindy. Pokud práci sháníte, neposílejte životopisy, ale běžte se na práci zeptat osobně. Pokud podnikáte, půjde vám činnost sama od ruky.

Také si můžete uskutečnit svůj sen, bude zapotřebí investovat více finančních prostředků. Ztráty těchto peněz však litovat nebudete.