kozoroh


 Tento měsíc bude velmi dobrý. Celý měsíc budete mít u sebe anděly strážné, či štěstí, které se vás nepustí. Ať se pustíte do čehokoliv, vše se vám podaří. Můžete cestovat kamkoliv, i do vzdálených zemí, na cestách se vám nepřihodí nic špatného. Na svých cestách potkáte mnoho nových lidí, kteří se můžou stát vašimi přáteli. Pokud cestovat nechcete, můžete zůstat doma a užívat si v rodinném kruhu.

Tento měsíc se zřejmě stěhovat nebudete, pokud se tak rozhodnete. Svůj domov si můžete vylepšit, budete se tam cítit v bezpečí. Pokud se přeci jen rozhodnete přestěhovat, toto místo pobytu bude zřejmě již konečné, vyberete si bydlení přesně podle svého. Můžete se pustit do větší rekonstrukce, nebo jen zkrášlit byt esteticky. Vymalujte si byt podle svých představ, ozdobte ho květinami.

O své zdraví se budete starat dobře, neměli byste mít větší zdravotní komplikace. Pokud již nemocní jste, váš zdravotní stav se výrazně zlepší.

Budete myslet pozitivně, a to se odrazí i na vašich nápadech, které k vám budou přicházet ve vlnách. Dejte proto na svou intuici, a nepřemýšlejte o detailech.

Tento měsíc vás navštíví mnoho lidí, jelikož se u vás budou cítit dobře. I vy navštívíte mnoho lidí, kteří vás přivítají s otevřenou náručí. Také dostanete mnoho darů, hmotných i emocionálních. Kohokoliv potkáte, ten vycítí vaši pozitivní energii. Proto darujte každému člověku úsměv. Nic vás to nestojí, a mnohé lidi to potěší.

Nebezpečí vám nehrozí, můžete se věnovat i nebezpečným sportům, ale uváženě. Jinak se sportu nevyhýbejte, i kdyby to měly být jen procházky přírodou. Navštivte místo, které vás láká, nebo kde se prostě cítíte dobře. O žádného přítele nepřijdete, naopak získáte nové. Mnoho lidí vás bude chtít mít za přítele, važte si každého člověka, a neodsuzujte nikoho. Závist, se kterou jste se potýkali v minulosti, zmizí.

Rozhodovat se nebudete muset v žádné záležitosti, vždy vycítíte to, co je správné. Ani ztráty dokladů či jiných movitých věcí se bát nemusíte.

V lásce vás také čeká štěstí, pocítíte zamilovanost, nebudete chtít být sami. Ostatně budete mít pro koho žít. 

Rodinné poměry budou dobré, můžete přemýšlet nad dalším přírůstkem do rodiny, nebo si pořídit nové zvířátko. Peníze k vá, budou proudit ve velkých částkách, můžete investovat, nebo je nechat na pozdější investice. Vaše finanční situace se výrazně zlepší.

V zaměstnání budete mít úspěch, dostanete mnoho nápadů, jak svou práci vylepšit. Pokud podnikáte, váš obor bude vzkvétat, a vy získáte mnoho dalších klientů či zákazníků.