kozoroh


Bude se vám zdát sen, který je třeba prozkoumat hlouběji. Poví vám mnoho o tom, co budete zažívat v tomto měsíci. Také vzdálenější budoucnost vám bude prozrazena, proto tento sen nepodceňujte. Možná vám hned význam nedá. Také dostanete dopis či SMS, která vás potěší. Dozvíte se v ní mnoho novinek, které budete muset nějakým způsobem zpracovat. V tomto by vám mohla pomoci osoba mladšího věku.

Nebudete mít nikde stání, stále vás bude něco popohánět kupředu. Nevydržíte na jednom místě. Také vaše myšlenky vám budou zaplavovat mozek. Dostanete mnoho dobrých nápadů pro zkvalitnění svého života, i těmto nápadům věnujte maximální pozornost. Věnujte se také umění, pokud si na něj netroufnete, navštivte galerii. Máte ale možnost zkusit to sami, půjde vám to skvěle, jen si musíte více věřit.

Také se můžete zapsat na nějaký kurs. Také v oblasti cizích jazyků byste měli zažít nadšení. Učení vám půjde snadno.

V partnerství se nudit nebudete, spíše naopak. Zažijete smyslnost, nejen v intimnostech, ale i chuťovou. Nebylo by od věci započít večer v nějaké dobré restauraci. Také můžete urovnat veškeré spory. Pokus o miminko bude úspěšný. V případě, že partnera nemáte, objeví se čestný partner, kterému můžete věřit.

Ve škole budete mít úspěch, všechny zkoušky dopadnou dobře. Pokud volíte studium, rozhodněte se právě nyní, jelikož toto studium bude přínosem pro vaše další uplatnění.

V zaměstnání dostanete příležitost dokázat, že jste schopná postavit se i těm nejnáročnějším úkolům. Neměli byste tuto šanci zahazovat, může být začátkem vaší skvělé kariéry. Pokud zaměstnání nemáte, nyní se rýsuje dobrá nabídka. Také by vám mohla být nabídnuta nabídka ke spolupráci, zauvažujte i o této možnosti.

Pokud podnikáte, bude se vám obzvláště dařit. Můžete uskutečnit projekt, který plánujete, bude zdrojem vašich dalších financí.

Obdržíte dobrou zprávu o penězích. Také můžete rozjet projekt, který vám dostatek financí zajistí.