Lev

Nebude vám chybět originalita. Využijte ji při činnostech, které tak dlouho odkládáte. Nebudete závislí na nikom, spolehnete se sami na sebe. Buďte zásadoví, nepolevte ze svých nároků. Věnujte se umělecké činnosti, jako je malování, modelování, zpěv či estetika. Půjde vám to lépe než kdy jindy. Také dejte na odiv své přednosti, ať již fyzické či intelektuální. Pokud se chcete zbavit nějaké závislosti, tak to učiňte nyní. Nehledejte si důvody, proč to nejde, hledejte spíše možnosti, jak by to jít mohlo. Chce to jen pevnou vůli, a ta vám nyní nechybí.

Soustřeďte se na své myšlenky, dostanete spoustu nápadů, které můžete dovést do zdárného konce. Nebudete spoléhat na srdce, do všeho budete zapojovat rozum. Spolehnete se na vlastní názory, ostatní příliš šance nedostanou říci vám svůj názor. Nenecháte si nic líbit, vše oplatíte s notnou dávkou elegance. Můžete mít, na co jen pomyslíte. V případě rozhodnutí zvolíte nejlepší možné řešení. Jste schopní logicky uvažovat, mnohé možnosti se vám objasní. Dejte proto na svou intuici. Nechcete být nikým a ničím omezovaní. Vybojujete si své místo, rázně a s nadhledem. Ostatní nekritizujte, spíše se jim snažte porozumět.

V partnerství chcete volně dýchat, mít také nějaké slovo. Toužíte se vyrovnat partnerovi, a dáte mu to najevo. Již se sebou nenecháte zacházet tak, jako doposud. Povíte mu od plic, co si myslíte. Pokud zaujímáte roli milenky či partnerky, jste až na druhém místě. Pokud jste bez partnera, naskytne se vám možnost seznámit se s osamělým člověkem. V tomto svazku bude však chybět láska.

Pokud jste nezaměstnaní, nezoufejte. Práci najdete díky příteli, který vám dá tip. Zda ho uchopíte, bude záležet pouze na vás. Máte velké ambice, mohli byste to dotáhnout hodně daleko. V zaměstnání se můžete díky své inteligenci dostat hodně vysoko. Je čas jednat, autorita vám nechybí, mohli byste pomýšlet i na místo, které není zrovna pro každého ideální. Vy však na tuto pozici máte všechny předpoklady.

Finance budete držet pevně ve svých rukách. Nepustíte ani korunu navíc, pokud nebudete muset.