po - pá : 10.00 - 16.00 hod

Fluorit

typ minerálu: přírodní

tvar: anděl

velikost: cca 5 x 3 cm (některý je menší, některý větší)

úprava: ruční broušení a leštění

broušení do tvaru: ano

povrch: lesklý

naleziště: Čína

účinky minerálu: Fluorit můžeme nalézt v různých barvách a různých lokalitách. Je to velice ochranný kámen, chrání duši před útoky zvenčí. Mnoho lidí volí růžový fluorit, i když jeho barva připomíná spíše barvu fialovou, uklidňující, andělskou. Temně fialový fluorit je sám o sobě velice ochranným kamenem. Také zelený fluorit má v sobě hodně ochranných vlastností. O barvách fluoritu si povíme něco více, abyste věděli, jaký případně pro sebe zvolit jako nejvhodnější.

ČIRÝ FLUORIT

Energicky velice nabitý kámen, dokáže pročistit energii duše i pročistit auru, největší aktivitu vykazuje, pokud se položí doprostřed čela a nechá se tam 40 minut působit. Na ochranu se příliš nehodí.

FLUORIT DUHOVÝ

Srovnává čakry v těle, působí harmonicky na duši. Používá se pro spojení se sebou samými, dovoluje nahlížet do vlastní duše, posiluje vlastní Já, projasňuje myšlenky.

RŮŽOVÝ FLUORIT

Působí velice příznivě na oblast srdce a srdeční čakry, harmonizuje srdce a vyrovnává hodnoty lásky.

FIALOVÝ FLUORIT

Vhodný pro meditace, kdy dostává lépe do vědomí alfa, aktivuje intuici a mimosmyslové vnímání. Pomáhá při poruchách tvorby kostní dřeně, dodává do těla vápník pro správnou funkci kostí.

MODRÝ FLUORIT

Modrý fluorit je vhodný pro zklidnění psychiky, vyrovnání šesté čakry. Vhodný pro umělce nebo lidi, co něco vytváří, dává to projektu (obrazu, výrobku...) zvláštní kouzlo přitáhnutí pozornosti, a tím také větší šanci na prezentaci nebo prodej. Velice dobře působí na oblast ORL. Také se při jeho používání třídí myšlenkové pochody, čistí se šedá kůra mozková.

ZELENÝ FLUORIT

Vhodný na infekce, zvláště hluboko usazené v těle, na snížení počtu bílých krvinek. Vhodný také na lepší trávení a upravení šťáv v žaludeční oblasti. Čistí karmu, zvláště v oblasti penízků a prosperity.

HNĚDÝ FLUORIT

Hnědý fluorit zejména uzemňuje, nastoluje pořádek a řád, ladí tělo a duši do jedné roviny.

Každá figurka je originál, balena s láskou

300,00 Kč