turmalín melounový II.

Ručně vyráběné kyvadlo – vybírám vždy nejkvalitnější minerály pro kyvadla, kdy se následně brousí do tvaru a sestavují tak, aby měla tu nejlepší kvalitu a dobře sloužila.

SLOŽENÍ:

Tělo kyvadla: křišťál melounový

Typ minerálu:přírodní

Velikost minerálu:cca 2,2 cm

Kulička na konci kyvadla– křišťál

Typ minerálu:přírodní

Velikost minerálu:6 mm

Řetízek: bižuterní kov

Délka řetízku: dle objednávky, jinak kolem 15 – 20 cm

DALŠÍ INFORMACE:

· Na řetízek kyvadla lze také poskládat čakrové minerály (foto najdete u kyvadla čakrového)

· Kyvadla jsou již vyrobená, každé kyvadlo je originál, může se lišit odstínem, jelikož i každý minerál je jedinečný (nenaleznete 2 stejné minerály, vždy se liší odstínem nebo kresbou)

· V případě, že byste si chtěli kyvadlo vybrat osobně, můžete se za mnou zastavit na akcích, na které jezdím (viz rubrika "jarmarky a poutě"), nebo si domluvit schůzku a vyzkoušet si ho osobně. Pokud jste z daleka, kyvadla balím tak, aby se předešlo poškození – v tom případě si do poznámky napište slovo: PREZENTACE, a můžeme se spojit po skypu nebo whatsappu s kamerou, kde Vám kyvadla z Vámi žádaného minerálu ukážu ze všech stran a vyberete si to, které se Vám bude líbit nejvíce. Pokud byste chtěli zaslat kyvadlo bez prezentace, nemusíte do poznámky psát nic, pak Vám bude kyvadlo vybráno.

· Kyvadlo můžete také zavěsit do prostoru, pokud ho chcete používat pro jeho účinky.

· Kyvadlo slouží především pro používání, ale samozřejmě i minerál hraje svou roli, tedy zde jsou uvedeny účinky minerálů tak, jak s ním mám zkušenosti já nebo mí klienti či zákazníci.

150,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy
Skladem