Panna

V minulosti jste získali mnoho zkušeností, které zúročíte právě nyní. Můžete uskutečnit plán, který se zrodil ve vaší hlavě kdysi dávno, možná i v dětství. Nyní nastal čas mu vdechnout život. Také se ponoříte do své minulosti, budete hodnotit svůj život a přemýšlet, co by se dalo zlepšit. Vzpomínky na minulost ve vás probudí nové touhy, touhy opět se ocitnout v dětství, obnovit vztahy, které již skončili, jelikož jste si zmizeli z očí. Také zavzpomínáte na své dávné lásky, budete přemýšlet o jejich životě. Minulost také může zasáhnout ve formě dědictví, kdy získáte něco, co bylo vašemu srdci blízké v dětství. Vyvstanou vám na mysli události, které se staly kdysi dávno, a na které jste časem zapomněli. Zatoužíte opět cítit pocit bezpečí a lásky. Bezstarostnost se vrátit nedá, můžete se pokusit o hmotné zabezpečení, které vám trochu té bezstarostnosti vrátí.

Sex bude jiný, než jindy. Přijdete s jinou polohou, přiberete kamarádku či jen vyzkoušíte sexuální pomůcky. Fantazii se meze nekladou, váš partner bude nadšen. Nebo mu v této oblasti splníte dávné přání, které jste až doposud odmítali. Vztahy se budou utužovat, nebude v nich chybět porozumění a láska. Po hádce nastává sladký čas usmíření. Pokud partnera nemáte, setkáte se s člověkem, kterého jste kdysi milovali a opět po něm zatoužíte. Budete se snažit o navrácení vztahu, budeš v tom vidět dobrou budoucnost. Můžete se pokusit o navrácení partnera, kterého jste ztratili. Budete uvažovat o chybách v tomto vztahu a budete se je snažit napravit.

Při studiích si vzpomenete na své dětství, mnoho znalostí, které jste již zapomněli, se vynoří. Při zkouškách budete mít úspěch, ani velké zkoušky se bát nemusíte.

V zaměstnání překvapíte nejen kolegy, ale také nadřízené. Přijdete s převratnou novinkou, která usnadní práci všem ve firmě. V podnikání se pustíte do oboru, který není na trhu. Přijdete s novinkou, které se bude chtít mnoho lidí chopit, jelikož v tom uvidí snadný zisk. Pokud zaměstnání nemáte, můžete se pokusit získat místo, na kterém jste již dříve pracovali. Sice se říká: "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš", ale vy na to brát ohledy nebudete a přesto to zkusíte.

Minulost se začíná objevovat i ve finanční stránce, staré dluhy se derou na povrch, a je třeba s nimi něco dělat. Finance můžete získat pomocí nápadu, který máte v hlavě už dlouhá léta.