předpověď 2024

svatý rok pokušení

Další svatý rok nastává datem 1. listopadu, dnem, kdy Bůh i andělé sesílají zázraky a plní přání mnoha lidem. Svatý rok setrvává až do Samhainu, tedy posledního dne v měsíci říjnu.

Rok pokušení bude pro každého z snás jiný, a přesto některé rysy budou společné. Co nám tedy tento svatý rok nadělí?

Pro někoho bude tento rok rokem skutečného pokušení a utrpení, pro některé odolávání mnoha svodům, pro jiné silou vůle a postavení se za názory své.

Jistě, zakázané ovoce chutná nejlépe, ale moc dlouho nevydrží. Jen skutečné hodnoty přetrvají, a tak je to i s tímto rokem. Pokud postavíme se za to, v co věříme, vykročíme své lepší budoucnosti vstříc, tím spíše dosáhneme toho, co v životě svém potřebujeme nejvíce. Toto postavení se za sebe samé určí naší další budoucnost. Svodů bude v tomto roce opravdu hodně, nepodléhejme jim tedy.

Tento rok má pod svou vládou anděl Iezalel, a jeho protějšek ďáblík jménem Belethos. O obou si něco povíme.

Iezalel

Anděl s tyrkysovou energií kolem sebe, s kaštanovými vlasy sahající hluboko pod něj. Dívá se na nás skrze své pomněnkově modré oči, které nikdy nezavírá.

Vstřebává energii Uranu a Slunce, je s těmito planetami v harmonii. Přináší proto více samostatnosti a angažovanosti. Originalita by nám v tomto období tedy neměla chybět. Pomáhá na poli zaměstnání a podnikání, tvoří dobrou atmosféru a klid na pracovišti.

V lásce přináší harmonii mezi lidi opačného pohlaví, tedy mezi muže a ženu. V tomto období je třeba zachovat mužskou i ženskou energii ve vztahu. Pak poskytuje i plodnost. Pokud učiníte druhého šťastným, pak vám tento anděl také snese štěstí, po kterém třeba i dlouho toužíte.

Na poli peněz otevírá bránu prosperity, zvláště v oblasti obchodu a služeb, předávání vědomostí dále skrze učení, lektorům dává nové podněty a nápady. Zvláště pro lidi mezi 30. a 50. rokem věku rád pomáhá vybudovat dobrou kariéru, nebo najít zaměstnání, které by tyto lidičky naplňovalo. Jelikož rozmezí jeho léčivých a dobrotivých paprsků sahá mezi 61 a 65°, pak vychází vstříc především lidem, kteří snaží se profesně prosadit.

Úzce spolupracuje také s Rafaelem a Imelem, léčí staré rány, zmírňuje bolesti a dopomáhá ke správné harmonii mezi duší a tělem.

Pokud jste se pohádali s přáteli, či si nerozumíme s partnerem, můžete ho požádat o vyléčení vašeho vztahu. Je třeba dát si pozor na slova, která nebudete moci vzít zpět, více rozmýšlet, než něco řeknete nebo uděláte, pak se můžete na tohoto krásného andílka obrátit.

BELETHOS

Sbírá veškerou odvahu a sílu těch, kdož mu naslouchají. Soustředí se na mozek, učení půjde hůře, vztahy se mohou rozpadat, neboť tento démon nemá rád chytré lidi, kteří mají velké sebevědomí a kteří mají štěstí v lásce. Dokáže rozklížit jakýkoliv vztah, jakékoliv snažení. Je démonem podlosti a zla. Čím slabší budete, čím méně si budete věřit, tím více nad vámi získává svou vládu. Pod jeho vlivem stávají se z vás loutky, které chce mít a ovládat. Jen silná mysl a silná osobnost může odehnat zcela tohoto démona, proto buďte v tomto svatém roku silní, rozdávejte lásku na všechny strany, neboť lásku nemá vůbec rád. A láska je to, co na něj platí, přes co k vám nemůže vstoupit.

předpověď pro Berany

PŘESVĚDČENÍ A VÍRA

Víra může být slepá, nebo taky třeba ne. Záleží na Vás a Vašem postavení se za svými názory, za tom, zda slepě věříte ať již někomu nebo něčemu.

Víra a přesvědčení prolíná se tedy do všech oblastí Vašeho života.

Nevěřte slepě partnerovi, pokud máte pochyby. I láska může být někdy slepá, a procitnutí velice bolestné. Pokud však je vaše láska silná, stojí na pevných základech, není to slepá víra, právě naopak. V takových případech se láska bude prohlubovat, a můžete se posunout opět dál na cestě štěstí ve vztahu. Ne vše, co Vám partner či partnerka bude tvrdit, bude pravda. Je třeba začít rozeznávat, vnímat své pocity, všímat si sebemenších detailů, které mohou i maličkatou lež odhalit.

Možná zrovna partner slepě důvěřuje Vám. I zde jsou úskalí, je třeba mluvit s partnerem na rovinu, o svých pocitech, o tom, co Vás trápí, co byste chtěli ve vztahu změnit, nebo co se Vám nelíbí. Pro Vás bude komunikace velice důležitá. Nezavírejte oči před problémy, nebo se jednoho dne nakupí, a již nebude cesty ven.

Také v práci a podnikání je třeba více si věřit, i když se Vám zrovna nedaří. Vaše víra odrazí Vaše úspěchy či neúspěchy. Více si věřte, a pak budete úspěšní, V práci můžete se dočkat výpovědi, ale také povýšení, to vše záleží na tom, zda si budete věřit, budete práci dělat s láskou, nebo zda budete do práce chodit s nechutí. To vše odrazí se na Vašich úspěších či neúspěších v práci.

S penízky je to pak stejné, pokud na něco budete potřebovat penízky, pak je můžete obdržet, pokud je v tu chvíli skutečně budete potřebovat. Dejte však pozor na mamon a ješitnost, to by Vás penízků mohlo zbavit.

Soudní přelíčení, pokud se jich budete účastnit, nedopadnout tak, jak byste si představovali, neboť v tomto případě bude skutečně pozemská spravedlnost slepá. Můžete však obrátit se na Boží spravedlnost, kde budete v plné míře vyslyšeni.

V oblasti zdraví si dejte pozor na oči, nevysedávejte dlouho u počítače, ale také jiným způsobem nezatěžujte svůj zrak, neboť mohlo by dojít ke zhoršení Vašeho zraku. V jiných oblastech se bát o své zdraví nemusíte, mírné bolesti hlavy přijít mohou, lehčí virózy, jinak vše bude stabilizováno, vážnější choroby, pokud je již nyní máte, přejdou do latentní fáze. 

předpověď pro Býky

HARMONIE A ROVNOVÁHA

Vše se zdá být v rovnováze, Vaším životem projde harmonie a soulad. Harmonie je vždy o společenství, ne o jednotlivci. Abyste dosáhli ve svém životě harmonie, je třeba naladit se také na ostatní, plnit jejich přání, pak mohou být splněna přání Vaše.

V lásce nadchází harmonie také, vysněný člověk může vstoupit do Vašeho života, pokud mu tam uděláte místo. Tedy nejen ve svém srdci, ale také ve svém domově. Chovejte se tak, jako by sdílel s Vámi Váš domov, uspořádejte si domov pro soužití dvou lidí, tedy Vás a Vašeho vyvoleného nebo vyvolené. Pokud žijete ve vztahu, je harmonie na místě. Důvěra jeden v druhého, podpora a pochopení.

V práci snažte se nevyvyšovat se nad ostatní, spíše s nimi spolupracujte, ukažte jim, že i oni mohou být úspěšní, a tím se stanete úspěšní také vy sami. Pokud práci ztratíte, což je téměř nepravděpodobné, bude to znamení z Nebes, že Vaše cesta v této práci končí, je čas rozhlédnout se po práci jiné. V podnikání to bude obdobné, je třeba nastolit harmonii, aby se Vám v podnikání dařilo, vypustit to, co Vám již nepřináší žádný užitek, naopak pustit se po hlavě do toho, čemu skutečně věříte.

Penízky budou i nebudou, i zde je třeba nastolit harmonii mezi dáváním a přijímáním. Jakékoliv penízky vydáte s lehkých srdcem a s radostí, ty se Vám jinou cestou vrátí.

V oblasti zdraví dejte si pozor hlavně na svůj sluch a ruce, mohou Vás bolet uši, můžete mít zánět středního ucha, nebo může přijít zranění rukou. Proto buďte opatrní především doma nebo při manipulaci s ostrými předměty. 

předpověď pro Blížence

MANIPULACE A NADVLÁDA

Budete velice náchylní na manipulaci ze strany ostatních lidí. Vy jste tím režisérem, který řídí celou hru zvanou život, proto si nenechte od jiných nic diktovat, a sami rozhodujte o svém životě, o tom, co je pro Vás nejlepší, co byste chtěli v životě změnit nebo dosáhnout.

Nenechte se manipulovat, ani partnera neovládejte. Snažte se jednat jako pár, za všech ohled. Možná si v partnerství hrajete jeden s druhým, a tato hra letos skončí. Pokud však dokážete spolupracovat, dělat vše spolu, toužíte po miminku, pak budete vyslyšeni. Vaše láska se ještě více upevní, ať je Vám 20 nebo 60.

V práci je někdo, kdo Vámi opovrhuje a snaží Vás dostat pryč. Avšak na tohoto člověka čeká to, co Vám připravuje, a o co se snaží. Vaše přání pracovní jsou nyní velice silná, proto jich využijte a upevněte své místo v podnikání nebo v zaměstnání.

Penízky by se k Vám měly kutálet, když se o to budete snažit. Můžete investovat, koupit si to, po čem dlouho toužíte. Jen zapomeňte na půjčku či hypotéku, pokud plánujete do těchto vod vstoupit. Současná půjčka nebo hypotéka nebude Vám však dělat sebemenší problémy.

V oblasti zdraví si dejte pozor na prsty a plíce, ty budou oslabeny a ohroženy nejvíce v tomto roce. Dýchejte sami za sebe, nenechte si dech života sebrat.

předpověď pro Raky

MINULOST I MINULÉ ŽIVOTY

Do života Vašeho vstoupí vzpomínky, které se začnou zhmotňovat, a to jak dobré, tak i špatné. Minulost se začne ozývat a je třeba dokončit to, co bylo započato. Jaký je ten Váš kostlivec ve skříni? Čeho se nejvíc bojíte? Co nemáte uzavřeno? Co si nejvíce přejete? Tak, jako dítě jste si přáli a třeba až nyní jste byli vyslyšeni, tak si přejte i nyní, s čistotou v srdci. Pokud bude Vaše přání nečisté, pak se to odrazí na Vašem zdraví i životě. Životní lekce se začínají ozývat, neignorujte je, ale zapřemýšlejte, co byste ve svém životě mohli udělat lépe.

Také dávná láska přihlásí se o své slovo, je třeba, aby Vám nezasahovala do současného života. Pokud jste bez partnera, nový sice na obzoru nebude, dokud svou minulost neuzavřete, ale může se objevit ten, koho jste znali v dětství, v minulosti, nebo dokonce v minulém životě jste tvořili pár. Tento člověk najde cestu zpět do Vašeho srdce. Pokud již v partnerství jste, zapomeňte na hádky z minulosti, na vše zlé, a začněte tento rok s čistým štítem, jako byste teprve začínali. Možná Vás trápí něco, co jste udělali vy, nebo Vás partner či partnerka, a toto něco by mělo být již pohřbeno a zapomenuto. Pokud jste měli do této chvíle manželství či partnerství láskyplné, budete v něm pokračovat i letos, i když mnohá pokušení Vám budou kladena do cesty, by se prověřila Vaše láska. Pokud je Vaše láska skutečně silná, nemáte se čeho bát, všem svodům oba dva odoláte.

Práce je stabilní, a pokud plánujete změnit práci, ponořte se do svých myšlenek, která práce Vás v životě nejvíce bavila. Sice se říká, že 2x do stejné řeky člověk nevstoupí, u Vás to tak moc neplatí. Můžete se vrátit na staré místo, nebo věnovat svou pozornost svým snům, které Vám ukážou zaměstnání v minulých životech, cestu, kterou byste se měli právě nyní vydat. Pokud jste však v práci spokojeni, povýšení ani výpovědi se nedočkáte, ale zůstanete tam, kde jste až doteď.

Penízky přijdou z minulosti, které si zasloužíte, nebo na které jste možná zapomněli. Přijde Vám do cesty zajímavá nabídka, kterou byste mohli zvážit. Penízky však nové přijdou také, ale ne v takovém množství. U některých z Vás se bude jednat o penízky z dědictví.

Zdraví máte jen jedno, tak na to myslete. Ozvou se nemoci z minulosti, nebo třeba také těhotenství. Pokud se tedy o miminko snažíte, budete letos již vyslyšeni, neboť něco nového do Vašeho života se chystá, a možná právě miminko bude tím novým, co do Vašeho života míří. Dejte si jen pozor na rozmnožovací orgány, ty budou v oslabení a mohly by se vyskytnout nemoci právě v této oblasti. 

předpověď pro Lvi

DŮSLEDKY ČINŮ

Zvědavost a touha mohla by Vás přivést do maléru, ale také důsledky činů současných i minulých. Chaos a důsledky činů Vás tedy potrápit mohou, proto si urovnejte svůj život, abyste se tomuto vyhnuli. Nezačínejte nic nového, dokud nedokončíte staré. Budete vystaveni tento rok mnoha rizikům, na které si musíte dát hodně velký pozor.

V lásce jste možná ublížili vědomě či nevědomě partnerovi, ať již současnému nebo minulému, a toto se pomalu vkrade do života Vašeho. Vaše rozhodnutí vyměnit nebo opustit partnera nebude tak rozumné, jak by se mohlo zdát. Dle činů se můžete také dočkat opuštění, rozchodu, který nebude bez problémů, slz. Pokud jste v partnerství šťastní, je třeba vyjít s pravdou ven a vše, co by mohlo se provalit z minulého jednání nejen v bývalých partnerstvích, je třeba také sdělit, neboť žádné tajemství nebude již tajemstvím na konci tohoto svatého roku.

V práci máte škodnou, tu je třeba odhalit a postavit se jí čelem. Svou práci vykonávejte důsledně, nerozhodujte se ukvapeně. Může přijít výpověď, pokud s Vámi nebudou nadřízení spokojeni, avšak povýšení letos nečekejte, ani o něj nežádejte, nebylo by Vám vyhověno. Fatální chyba z minulých přešlapů se objeví a vy ji budete muset nějakým způsobem řešit.

Penízky Vám však tento rok nejsou příliš nakloněny, spíše velké výdaje než zisky kupí se kolem Vás, proto zacházejte s penízky opatrně a příliš neutrácejte. Kupujte jen to, co skutečně nutně potřebujete, ostatní si nechte do let příštích.

Zdraví je třeba si bedlivě hlídat, neboť Vaše duševní rozpoložení dostane velkou zátěž, mohly by se objevit deprese, nedostatek chuti do života, syndrom vyhoření v jakékoliv oblasti. Proto hodně odpočívejte, relaxujte, vypusťte na chvíli starosti z hlavy.

předpověď pro Panny

SOUZVUK A SDÍLENÉ HODNOTY

Tento rok je pro vás rokem souznění, proto nedělejte nic sami, spíše splyňte s přáními ostatních, aby se mohla splnit přání Vaše. Nejste sami na starosti ani na radosti, podělte se o ně s těmi, na kterých Vám záleží. Také někdo Vám bude moc přát, na někom Vám velice záleží.

Urovnejte si vztah, pokuste se vcítit do partnera, neboť i jeho přání jsou důležitá, nejen ta Vaše. Pak se splní přáníčka i Vám, nebo spíše partner se Vám je pokusí splnit. Pokud hledáte partnera, tento rok se dočkáte, neuspěchejte to, neboť jen v davu naleznete toho pravého. Zapomeňte tedy na seznamky a vyrazte do ulic nebo do přírody. Zaniknou pouze vztahy, které nejsou založeny na spolupráci, na lásce ani na společných cílech.

V práci budete jedni z mnoha, proto i zde se snažte o spolupráci. Sice Vás bude lákat povýšení, avšak na to není ještě ten správný čas. Je třeba soustředit se na svou práci, spoléhat se nejen na sebe, ale také na své spolupracovníky. Samostatná práce nebude příliš úspěšná. V podnikání potřebujete také mít co nabídnout, zvětšit nabídku, abyste mohli získat nové zákazníky a potěšili ty stávající.

Penízky získáte, ale i utratíte. I v oblasti financí bude vše vyváženo.

V oblasti zdraví by mělo být vše v pořádku, mohou se jen vyskytnout alergie na peří či pyly. Jinak by Vás nemělo nic závažného trápit. 

předpověď pro Váhy

DISKRÉTNOST A DŮVĚRA

Držíte v ruce klíč ke štěstí, však určitou diskrétnost je třeba dodržovat a také věřit v lepší zítřky. Nic násilím nezískáte, je třeba si zjistit mnoho informací, které by Vám byly ku prospěchu, a tento rok pouze shromažďovat, než přistoupíte k jakékoliv akci. Mnoho informací se k Vám nedostane, budete muset přijít na kloub mnoha záhadám, a informace získat přímo u zdroje, což nebude tak snadné. Bez nich se ale nepohnete ani o píď.

V lásce a partnerství se soustřeďte na důvěru, neboť bez ní příliš šťastni nebudete. Zapomeňte na žárlivost, je třeba si více věřit, věřit svému partnerovi. Žárlivost vychází z nedostatku sebedůvěry, proto zapracujte převážně na tomto. Nová partnerství také stavte na důvěře, ale i diskrétnosti, nehovořte příliš o minulých partnerstvích, neboť byste důvěru toho druhého spíše podlomili.

V práci možná budete řešit nějakou nepříjemnost, která se může, ale nemusí, týkat přímo Vás. Věříte svým nadřízeným nebo podřízeným? Věříte sami sobě? Prozkoumejte všechny detaily nepříjemnosti, pak můžete toto v klidu vyřešit. Pokud podnikáte, může být důvěra ve Vás podlomena nějakým neuváženým činem, proto si dobře rozmyslete, jaké informace svým zákazníkům poskytujete. Tyto informace měly by stát na pevných základech.

K penězům dostanete zvláštní klíč, musíte se však pro to také zasloužit. Můžete se dostat k velkému bohatství, pokud podnikáte, a přijdete s nějakým nápadem, který bude ojedinělý. A tento nápad zrodí se ve Vaší hlavě, jen je třeba ho uskutečnit.

V oblasti zdraví je nabádáno důkladné vyšetření celého těla, neboť něco není v pořádku a skrývá se, proto neodkládejte prohlídky. Vždy je lépe vědět než zanedbat, aby se nemoci nerozrostli do větších rozměrů, které pak vyléčit nepůjdou. 

předpověď pro Štíry

PRODUKTIVITA A ORGANIZACE

Dostáváte do rukou velkou moc, kterou byste neměli v žádném případě zneužívat. Vy jste ti, kdož rozhodují nyní o svém životě. Vše, co se na Vás valí negativního, obrátí se zpět k tomu, kdo je vyslal nebo se Vás snaží zdiskreditovat. Vy máte nad sebou velmi silnou ochranu, jen nesmíte usnout na vavřínech a také pro své štěstí něco udělat. Pro každého je štěstí jiné, pro někoho je to láska, pro jiného skvělá práce nebo uzdravení. Avšak ve všech těchto oblastech Vašeho života Vás čeká velká podpora.

Organizace jako by se do vztahů příliš nehodila, ale opak je pravdou. Organizovat ne partnera, ale lásku, skutečně jde. Vše je založeno na trpělivosti, neboť láska nepřichází ze dne na den, musí se na ní také celý život pracovat. Jde o produktivitu, kterou vynaložíte. To, co vynaložíte, se Vám vrátí. Také u nových vztahů nic neuspěchejte, vhodný partner vpluje Vám do života, a bude jen na Vás, zda ho tam pustíte a jak dlouho budete na vztahu pracovat, aby se z něj stal vztah celoživotní.

V práci je organizace také velice důležitá, zorganizujte si svou práci, ale nezapomínejte také na odpočinek. Nemusíte se strhnout, není důležitá kvantita, ale kvalita Vaší práce. Při hledání nové práce budete mít štěstí, pokud zvolíte takovou, která bude vyžadovat organizování své práce nebo ostatních lidí. V podnikání platí pravidlo rovnováhy, proto vyjděte svým zákazníkům vstříc, ale nepřetrhněte se. Pokud budete cítit, že jste unavení, raději si odpočiňte a pusťte se do práce později. Žádná práce Vám neuteče, pokud ji máte vykonat svědomitě a naplno.

O penízky se tento rok bát nemusíte, přikutálí se k Vám jako po zlaté niti, avšak jen Vaší pílí a prací. Z jiných zdrojů penízky letos neočekávejte. Můžete se dočkat prémií nebo povýšení v práci, a tím také získáte více penízků.

Zdraví je trošku ošidné, i když máte nad sebou ochrannou ruku. Některá nemoc dá o sobě vědět, pokud ji do svého těla pustíte vy sami. Závažnější nemoci se budou spíše vylepšovat, nebo se dostanou do latentní fáze, kdy se projevovat nebudou. V mnoha případech dojde také k naprostému uzdravení.

předpověď pro Střelce

POSKLÁDÁNÍ SVÉHO ŽIVOTA

Stále Vám něco chybí, co v životě nemáte a potřebujete. Jako byste nedokončili to, co mělo být dokončeno, nebo Vám prostě k tomu ještě něco chybí. Vznášet se budete na vzdušných zámcích, je však třeba přistát na zemi a žít skutečný život, ne jen ten vysněný.

V lásce něco chybí, i dlouhodobé vztahy pocítí nedostatek něčeho. Věnujte se proto lásce a porozumění, ještě zcela nemáte vztah kompletní. Možná Vám chybí miminko, na kterém byste mohli zapracovat a dočkat se ho v tomto roce, neb Vám chybí důvěra v druhého člověka, nebo v sebe sama. Nikdo nezná toho druhého tak dokonale, jako on sám, avšak snažte se porozumět svému partnerovi, neboť on může mít k Vašemu vztahu určité výhrady, na kterých můžete společně zapracovat. Nový partner sice přijít může, ale i zde je třeba neidealizovat si ho příliš, a přijmout ho i s nedostatky.

V práci můžete dát výpověď, nebo Vám bude dána, pokud nebudete pracovat systematicky, krok za krůčkem. Nikdo Vám neuvěří, že zvládnete a dokážete všechno, že všemu rozumíte. Je třeba také přiznat, pokud je práce na Vás příliš těžká, a pokusit se ji zvládnout. Nic není nemožné v pracovní nebo podnikatelské úrovni, ale chce to hodně trpělivosti.

Penízky spíše budou odcházet než přicházet, proto se vyvarujte ukvapených koupí nebo investic.

V oblasti zdraví je to spánková oblast, která Vám způsobí nemalé starosti. Od bolesti hlavy právě ve spáncích, až po nespavost či noční můry. 

předpověď pro Kozorohy

PODPORA, SÍLA A POMOC

Nebudete to mít tento rok příliš snadné, neboť jste zahaleni do hávu podpory ostatních, a pomoci jim. Jak to zvládnete, tak budete odměněni. Ne vždy to ale pro Vás bude snadné, ale mnoho lidí Vaší pomoc skutečně potřebuje, Vaše povzbuzení, Vaši lásku, Vaši trpělivost s nimi.

V lásce je to stejné, bude zapotřebí podpořit partnera, ať již ho máte, nebo na něj čekáte. Možná se neodvažuje udělat ten poslední krok ke štěstí, ale bude vyžadována v tomto roce velká podpora a trpělivost, neboť jen tak dojdete svého cíle. V partnerově životě je něco, co mu brání zcela se lásce otevřít, málo si věří, málo věří, že i on může být plnohodnotnou součástí Vašeho života. Novou lásku však zřejmě nepotkáte, neboť do Vašeho života v tomto roce bude proudit pouze člověk s nízkým sebevědomým, a takového učit novým věcem bude hodně složité. Proto také některé vztahy tento rok zaniknou.

V práci na Vás spoléhá hodně lidí, touží po Vašem vedení, tak se postavte do čela a ukažte jim, co ve Vás dřímá. Také o povýšení můžete požádat, máte na to všechny dispozice tento rok. Pokud budete hledat novou práci, tak jen na manažerském nebo vyšším postu, nižší posty nebudou tento rok volné.

Penízky k Vám proudit budou, můžete investovat, cokoliv vydáte, to by se Vám mělo vrátit jinou cestou, možná ne cestou finanční, ale cestou spokojenosti a štěstí.

V oblasti zdraví se ozvou záda, hlavně bederní a křížová páteř. Dopřejte si tedy více odpočinku a tyto partie příliš nezatěžujte, jinak se Vám záda mohou také zablokovat a bude těžké je dát opět do pořádku. 

předpověď pro Vodnáře

SNY A MEDITACE

Nastává čas snít a sny zhmotnit ve skutečném životě. Možná máte mnoho snů, které zatím čekají na své naplnění, tento rok mohly by se také stát skutečností, nebo je připravíte na rok další k naplnění, to vše záleží na to, jak moc budete snít, jak silná budou Vaše přání.

V lásce je třeba vysnít si toho, který přijít má, a tyto sny dovést do dokonalosti. Neboť pokud bude chybět určitá část nedosněná, nemuselo by se Vám zhmotnění tohoto snu podařit. Harmonické vztahy jsou založeny na kráse, lásce, a tak i dále porostou. V každém případě nezapomeňte na meditace, které zklidní Vaší duši, a duše je hlavním klíčem ke spokojenosti právě na poli lásky.

V zaměstnání snít příliš nemůžete, musíte se věnovat svým povinnostem, avšak pokud byste chtěli postoupit dále nebo najít jiné, kvalitnější zaměstnání, je Vaše snění také důležité. Nemusíte zůstávat na místě, na kterém jste nyní, dostanete mnoho příležitostí, jak zvýšit nejen svou práci, ale také přísun penízků, a penízky budete tento rok skutečně hodně potřebovat, abyste si mohli dopřát to, co Vám bylo celé roky upíráno.

V oblasti zdraví dejte pozor na svou kůži, která bude náchylná na každou změnu. V teplých dnech se více chraňte před slunečním zářením, ve studených dnech zase dbejte na správnou výživu a vláčnost své kůže. Také skrze kůži Vaší budou vystupovat z těla různá zanesení, nezapomínejte tedy i na pravidelnou detoxikaci nejen těla, ale také své duše. 

předpověď pro Ryby

OSUD A RISK

Vše máte ve svých vlastních rukách, výhru i prohru v životě. Cokoliv uděláte, odrazí se na Vašem dalším osudu. Představte si sebe v kasinu, kdy musíte vsadit jen na jednu kartu. Jaká karta by to byla? Láska? Dobrá práce? Penízky? Nebo snad zdraví? Vyhrajete, nebo prohrajete? I o tom bude tento rok váš život. Někdy dostaví se prohry, jindy zase výhry. Misky Vah u Vás budou tento rok velice vyrovnány.

V lásce je třeba riskovat, bez riskování nic nezískáte. Je to oblast, která si zasluhuje největší pozornost. Chcete získat určitého člověka? Tak pro to udělejte maximum, dvořte se, podporujte ho, pohlaďte jeho bolavou duši. To vše povede k jeho procitnutí a probuzení lásky. I když už probuzenou lásku v srdci k Vám má, je třeba na této lásce pracovat a podporovat partnera. I on bude podporovat Vás, pokud to uvidí u Vás. Hledání nového partnera setká se s úspěchem, však jaký nakonec tento vztah bude, bude záležet na tom, jakého partnera si vyberete.

V práci vyskytnou se určité problémy, které budete muset řešit. Věřit sobě nebo ostatním, to je rozhodnutí, které budete muset učinit. Je třeba být stále ve střehu a neuvěřit všemu, co Vás ostatní navykládají. Pořádně si vše prověřte, než vydáte jasné stanovisko, nebo než se pustíte do práce, která Vám není příliš po chuti, neboť v ní vidíte nebezpečí právě pro Vás a Vaše setrvání ve firmě. Je třeba si naklonit co nejvíce vedení firmy. Pokud podnikáte, můžete si dovolit riskovat, neboť toto setká se později s úspěchem.

Penízky je třeba investovat, aby se Vám mohli vrátit zpět. Pokud zvolíte správnou investici, penízky Vaše se zhodnotí, pokud však vsadíte na špatného koně, pak o investované penízky přijdete.

V oblasti zdraví dejte si pozor a ledviny, prochladnutí, ale také vysílení organizmu z důsledku přepracování. Dejte pozor na to, co jíte, strava by měla být vyvážená, ale také z ověřených zdrojů, bez jedů a dalších konzervantů – toto by Vám způsobilo velké zažívací problémy.