ryby


Tento měsíc na tebe nebude vůbec spolehnutí, budete měnit plány tak, jak se vám to bude hodit. Nebo naopak někdo z vašich blízkých změní plány vám, a zasáhne to i do vašich domluvených schůzek. Budete netrpěliví, čehokoliv nedosáhnete hned, od toho upustíte. Můžete opouštět domov, utíkat od zodpovědnosti. Je třeba vzít v úvahu, že na vašem konání závisí jiní lidé, kterým vaše jednání zkříží plány. Celkově bude tento měsíc nestálý, raději si nic nedomlouvejte.

V bytě se rozhodnete pro radikální změny, které se vám ale nebudou líbit, a budete chtít vše vrátit tak, jak to bylo předtím. Rozmyslete si, než se pustíte do nákladných plánů. Menší změny nejsou na škodu.

Fyzicky se budete cítit velmi zdatně, ale zdání klame. Ozvou se staré rány a nemoci, avšak k doktorovi se vám chtít nebude.

Budete přemýšlet nad mnoha změnami, tento měsíc je však lépe vyčkat. S návštěvami nebudete chtít komunikovat, ani se nikam chystat nebudete. Nebezpečí by vás mohlo potkat na cestách, buďte proto opatrní při přecházení silnice či jízdě autem. Nepodceňujte varovné signály.

Získáte nové přátele, ale brzy je opustíte, jelikož budou mít jiné názory než vy. Také budete špatně snášet kritiku. Při zbrklém jednání byste si mohli z přátel udělat nepřátele. Také nic nerozhodujte, nechte to na vhodnější dobu. Svého rozhodnutí byste mohli litovat.

Při zbrklosti byste mohli vytratit doklady či mobilní telefon. Vše by se našlo v pořádku, ale raději si na tyto věci dávejte velký pozor, ušetříte si mnoho nervů.

S tím, kdo vás nosí ve svém srdci, si nezahrávejte, ani na něj neútočte. Tentokrát by si to nenechal líbit, a řekl by vám věci, které slyšet nechcete. Návrat partnera nyní neočekávejte. Pokud partnera nemáte, nehledejte ho. Ne, že byste ho nenašli, ale byla by to známost na chvíli.

Do studia se raději nepouštějte, nic byste se nenaučili, a jen byste přišli o drahocenný čas, který můžete využít jiným způsobem.

Peněz vydáte víc, než vyděláte. Raději přemýšlejte, než je investujete, tato investice by byla prodělečná, jen byste o peníze přišli. Proto raději příliš neutrácejte.

V zaměstnání zaujmete, lidé vám budou naslouchat. Také vaše rady budou dobře míněné. Pokud zaměstnání nemáte, odpočívejte, nenašli byste, co hledáte. Setkali byste se s odmítnutím.