Ryby

Převezmete zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Máte dostatek rozumu na to, abyste věděli, co chcete, a co naopak nechcete. Budoucnost máte před sebou, tak si nenechte od nikoho nic diktovat. Prosaďte svou autoritu, a nenechte se nikým a ničím zviklat. Neposlouchejte své srdce, řiďte se jen svým rozumem. Je třeba zhodnotit mnoho věcí, srdce by vám bránilo správně se rozhodnout. Chcete mít ve všem jistotu, i v této nejisté době.

Je čas na velký úklid, nejen bytu, ale také vaší duše. Zapomeňte na dávné neshody, zavřete za minulostí už jednou provždy dveře. Zaměřte se na to, co chcete v životě dokázat, a směle se do toho pusťte. Nedívejte se na překážky, ty se objeví vždy, spíše se zaměřte na to, jak je překonat. Musíte si věřit, pak dokážete i nemožné. Nebojte se jít do rizika, jinak své plány nikdy neuskutečníte. Také si přečtěte nějakou hezkou knihu, na kterou jste v poslední době neměli čas. Raději nikam necestujte, je třeba uspořádat si život.

Doma budete mít mnoho práce, tak ji zbytečně neodkládejte. Umyjte okna, vyleštěte nábytek, vyperte záclony a ložní prádlo.

Vezměte si v práci dovolenou, když se budete cítit přepracovaní, pracovali jste víc než dost. Pokud práci nemáte, žádnou nyní neshánějte, setkali byste se jen s odmítnutím.

Finance neřešte. Zbytečně neutrácejte. Obchodům se raději vyhněte, nakupovat můžete jít jindy. Zbytečně se nerozčilujte, jen byste měli špatnou náladu. Mohli byste říct něco, co by vás potom mrzelo. Ani na návštěvu raději nechoďte, ani žádnou návštěvu nepřijímejte. Jediná návštěva, která by vás potěšila, jsou členové rodiny.

V citech budete chladní, i když byste lásku chtěli rozdávat. Není nutné útočit na ty, které máte rádi, ale také je nezahrnujte velkou láskou. Dělejte, co zrovna v danou chvíli cítíte, nijak se nepřemáhejte.

Pokud studujete, poslouchejte pečlivě učitele, můžete se naučit mnohem více jen z jeho projevu. Raději se však vyzkoušet nenechávejte, nemuselo by to dopadnout podle vašeho očekávání. Jinak do učení se vrhněte s vervou, ale odložte svou domýšlivost, pak se naučíte mnohem více.