Štír

Tento rok budete mít vše ve svých rukou. O cokoliv se pokusíte, to dokážete. Také Vaše sny se začnou pomalu zhmotňovat. Máte v rukou nesmírně velkou moc, všechny problémy jdou překonat, nyní naleznete i odpovědi na své nezodpovězené otázky. Vaše energie bude vyrovnaná, cokoliv řešíte, tento rok je nejvyšší čas na kladné rozhodnutí. Rozmyslete si každou dalekou cestu. Pokud už cestovat musíte, vrátíte se domů bez nehody. Můžete se jít projít po městě, můžete se vydat do obchodů nakupovat.

O bydlení přemýšlet nemusíte, doma bude vše v relativním pořádku. Zavládne rodinná pohoda, můžete odpočívat, či společně s rodinou něco podniknout. Zorganizujte setkání celé rodiny, bude to velká zábava, máte si mnoho co říci. Navštivte své příbuzné, nebo je pozvěte k sobě na návštěvu.

Nepřemýšlejte příliš, mohla by Vás z toho rozbolet hlava. Bolesti hlavy budou spojené s myšlenkami, přílišnou duševní prácí nebo s vysedáváním u počítače či notebooku. Také telefon odložte co nejvíce, použijte ho jen ke zkontaktování rodiny či kamarádů, a pak na něj raději zapomeňte. Pokud již budeš stát před rozhodnutím, zvolíš správnou možnost. Také v této oblasti pomůžete někomu jinému, kdož se rozhodnout sám neumí.

Popřemýšlejte, zda neexistuje něco, co dlouho hledáte, a nemůžete to nalézt. Pokud jste to jen založili či ztratili, tato věc se Vám dostane opět do ruky. Vaše myšlenky vás k této věci zavedou. Pokud Vám někdo něco odcizil, a vy nevíte, kdo to byl, přijdete na to.

Máte v sobě velký sexappeal, který využijete při hledání nové známosti. Lidé se za Vámi budou otáčet, Vaše magnetické pole bude velice silné. Také toho správného partnera určitě potkáte, stačí jen mít oči otevřené. Pokud partnera nehledáte a máte ho doma, zkuste mu nechat více volnosti. Pusťte ho za kamarády, jistě si rád popovídá s někým jiným, než jste vy. Nenuťte ho dělat věci, do kterých se mu příliš nechce. V případě neshod udělejte první krok, a tentokrát ustupte.

Pokud studujete, věnujte se také chvíli učení. Půjde Vám to do hlavy téměř samo. Nic se ale nemá přehánět, proto si dopřejte také velké množství pohybu. S penězi hospodařit nemusíte, kupte si nějakou maličkost, která Vám udělá radost. Pokud navíc podnikáte, rozjedete plán, který Vám zajistí dostatek peněz.

Možná dostanete pracovní nabídku, kterou budete zvažovat. Tuto nabídku byste měli přijmout, je výhodná také výhledově.