střelec


Můžete se zúčastnit soutěže, ať již půjde o cokoliv. I kdybyste nevyhráli, odnesete si zkušenosti, které vám budou v životě přínosem. Bojujte až do posledního dechu, jen tak máte šanci na úspěch. V soutěži se setkáte s velkou konkurencí, která vám nic nedá zadarmo. I tak to ale stojí za trochu snažení, máte na to stát se vítězem. Pokud máte jakoukoliv věc nevyřešenou, nyní ji můžete dotáhnout do konce.

V soudnictví můžete podat návrh na odvolání. Pokud se vám cokoliv nelíbí, podejte stížnost. Budete muset sice mnohé dokazovat, pokud je však právo na vaší straně, dočkáte se ho. Pokud právo na vaší straně není, utrpíte velkou ztrátu, a to nejen finanční.

I doma můžete urovnat spory, ale nebude to vůbec snadné. Pokud máte děti v pubertě, očekávejte odpor z jejich strany. Tento měsíc se s nimi zřejmě nazlobíte. Budou zkoušet, kam až je necháte zajít. Také se vyhněte sporům mezi přáteli, bez pořádné rvačky se to zřejmě neobejde. V lepším případě budete diskutovat, s ostrou výměnou názorů musíte počítat. Pokud možno se nerozčilujte, k infarktu nebudete mít daleko. Také by se mohly ozvat staré rány.

Ve vztahu čekejte zvláštní, negativní napětí. Zřejmě budete bojovat s tím říci svůj názor partnerovi. Dejte si na to však pozor, jen by došlo k hádce, která by se jen tak neurovnala. Spíše by vedla k odcizení vašeho partnera, kdy by hledal oporu někde jinde. Také budete bojovat se žárlivostí. Pokud partnera nemáte, raději ho nehledejte, ani se s žádným nesetkáte. Na návrat partnera také není vhodná doba.

Pokud studujete, čeká vás velká zkouška. Je třeba se na ni pořádně připravit, nic nezanedbat. Asi se při zkoušení hodně zapotíte, ale výsledek bude stát za každé úsilí. Pokud jste se připravili na tuto zkoušku, plody vašeho snažení budou sladké. Pokud jste ji však podcenili, budete se muset snažit o to víc, abyste dosáhli uspokojivého výsledku.

Volno v práci zřejmě nedostanete, a pokud ano, budete muset být hodně přesvědčiví. Do práce se vám však nebude chtít, budete vnitřně cítit rozpory s kolegy. Ani podnikání nebude ideální.

Peníze budou spíše ubývat, mohli byste se dostat do dluhů. Pokud již dluhy máte, budete se jimi více trápit. V případě velké finanční rezervy budete mít potřebu utratit nějaké peníze, na to si dejte však pozor.