váhy


Měsíc ve znamení chudoby a neštěstí, proto si raději svůj domov zabezpečte proti přírodním katastrofám i lupičům. Můžete se dopustit mnoha chyb, kterých byste posléze litovali, proto dobře každý svůj krok v tomto měsíci zvažte. Vždy je na výběr a není dobré jít si za svým, když tomu sami příliš nevěříte, nebo nemáte kompletní indicie. Studujte tedy všechna znamení, ať v tomto měsíci vyjdete na konci jako vítězové. Podívejme se na vaši předpověď pořádně zblízka.

Budete se cítit pod psa, raději se držte o samotě, jinak můžete způsobit nejeden problém sobě, ale i ostatním. Také se objeví dávný strach, který byl ukryt hluboko ve vaší mysli. Nepoddávejte se tomuto strachu, zkuste se mu postavit. Pokud to dokážete, již nikdy v budoucnu se neobjeví.

Zdravotní stav není dobrý, mohli byste se sesypat či dostat infarkt. Proto se vyhněte hněvu, pocitům zbytečnosti a pesimismu.

S partnerem se zřejmě pohádáte, hádka je na spadnutí. Bude to ošklivá hádka. Ale i tuto hádku přežijete ve zdraví. Budete přemýšlet, zda se partnerovi omluvit, nechte ho však vychladnout. Tato hádka pročistí vzduch a posune váš vztah směrem dopředu. Možná si nepovíte pěkné věci, ale i tato slova musí padnout. Nedržte tento vztek v sobě, již ho musíte uvolnit. Přání v intimní oblasti zůstala nenaplněná, po této hádce se vám je partner pokusí splnit. Zažijete ve vztahu velkou krizi, zkuste ji překonat a myslet na to, co dobrého jste spolu prožili. Pokud žádného partnera nemáte, ani ho hledat nebudete. Pokud jste se rozešli s partnerem, je nejvyšší čas pustit ho z hlavy. Neupínejte se na minulost, ale hleďte do budoucnosti. Pakliže ho i tak chcete zpět, tento měsíc nepodnikej žádné kroky. Jen by se utvrdil v tom, že o vás skutečně nestojí.

V práci si hleďte svého a příliš nevyčnívejte. Nastává doba propouštění, dejte proto pozor, abyste nebyli také jedním z nich. V podnikání se chcete trhnout, pracovat sami na sebe, být pány svého času. I v podnikání se však dopustíte mnoha chyb, proto raději více odpočívejte.

V práci zřejmě přijdete o část peněz svou neopatrností či neuvážlivostí. Také ve finanční oblasti hrozí problémy, o značnou část svých peněz byste mohli přijít. Mohli byste se dostat do dluhů, či prohloubit ty stávající. Při velkých dluzích čekejte návštěvu exekutora.