Váhy

Budete naprosto spokojeni se svým životem. Bude se vám zdát, že je vše na dobré cestě, popřípadě že máte vše, po čem toužíte. Člověk je ale tvor věčně nespokojený, proto i vy popřemýšlíte, co vám ještě chybí. Vaši přátelé řeší složitou situaci, z níž jim pomůžete. Možná radou, možná jen dobrým slovem. Projevíte náklonnost a lásku rodině, která si to jistě zaslouží. Doma vládne skvělá nálada, tak proč to neoslavit. Cokoliv si vezmete do hlavy, to dotáhnete do konce. Sny se začínají plnit, přání nejsou nereálná. Starejte se více o rodinu, je zapotřebí udržovat vztahy. Proto rodinu navštivte.

V partnerství se cítíte v bezpečí, jste partnerovi vděčni za to, jak se k vám chová, nebo naopak že si vás vůbec nevšímá. Pokud vás partner požádá o ruku, či pozve na oběd do restaurace, neodmítejte. Pokud partnera nemáte, tento rok se objeví. Musíte pro to ale také něco udělat. Může to být rodinný přítel či kamarád, může to být ale také cizí člověk, se kterým vám bude dobře. Tento člověk, pokud se s ním seznámíte nyní, bude vaším partnerem po celý zbytek života. S návratem svého partnera můžete počítat, proto pro to udělejte maximum.

V zaměstnání panuje příjemná atmosféra, jste celkově spokojeni s kolektivem. Vedení vám věří, pracujete svědomitě. Možná vás náležitě ocení. Pokud přesto uvažujete o změně zaměstnání, není lepšího roku. Pokud jste nezaměstnaní, nyní byste mohli najít práci v menší firmě, kde se vám bude v budoucnu dařit. V podnikání se můžete spojit s movitým partnerem, který má ty správné kontakty, které potřebujete. Dejte mu svou důvěru, nezklame vás. I když podnikáte sami, nyní se vám bude dařit.

Finanční stránka začíná být uspokojivá, vyděláte peníze, které uložíte nebo jimi splatíte část svých dluhů.