Vodnář

Tento rok si budete dělat starosti. Starosti můžete mít s dětmi, prací, partnerem, či zcela jiného druhu. Budete přemýšlet nad svým dosavadním životem, který se neubírá směrem, který byste si představovali. Hrozí vám velké nebezpečí, které přijde ze strany, odkud to čekáte nejméně. Lidé se k vám obrátí zády. Budete mít kolem sebe hodně falešných lidí. Nepřemýšlejte o tom, co vám kdo řekne, jen byste si dělali zbytečně velké starosti. Také se setkáte s pomluvami, ostatní neumí přijmout váš úspěch. Dopustíte se mnoha omylů, kterých budete později litovat. Budete mít na někoho zlost, zkuste tuto zlost držet na uzdě, ať někomu nevědomě neublížíte. Máte však umělecké nadání, tak ho zkuste zúročit. Pusťte se do malování, skládejte texty, zpívejte. Nebuďte závislí na partnerovi, dětech ani rodičích, je čas se osamostatnit. Také se ozvou staré strachy či fobie. Dejte si pozor na deprese, nepoddávejte se jim. Nesnažte se utéci před svým životem, zkuste řešit situaci racionálně. Nepřemýšlejte o smrti, soustřeďte se na život.

Tento rok nikam necestujte, dejte si velký pozor na silnici, obzvláště v noci. Do cíle byste nemuseli dorazit, zabloudíte i v místech, která alespoň trochu znáte.

Přátelé k vám nebudou upřímní, berte jejich slova s rezervou. Nic jim neslibujte, své sliby byste nedodrželi.

Zapomeňte na to, že byste mohli být nevěrní. Tato nevěra by se provalila, a měla by katastrofální následky. Také v současném vztahu není vše v pořádku, přijde krize, kterou však překonáte. Toužíte po úžasném partnerovi, vaše sny se však nenaplní. Každý člověk má i negativní vlastnosti, měli byste je přijmout. Strach z opuštěnosti nabere velké obrátky, ať již partnera máte či nikoliv. Pokud partnera nemáte, žádného nehledejte ani se s žádným nesetkejte. Vaše sexuální touhy nebudou naplněny.

Pokud studujete, soustřeďte se na učivo, počítejte však s tím, že vám studium nepůjde tak, jak byste si přáli. Při zkoušce budete více myslet, uvažovat nad svými odpověďmi, a neuvidíte jednoduchost odpovědi.

Pokud pracujete, vezměte si více volna. Pokud to není možné, dejte pozor na pracovní úrazy, které by znamenali dlouhodobou pracovní neschopnost. Nedohadujte se s nadřízeným, mohli byste přijít o místo. Pokud práci nemáte, nezoufejte. Letos sice žádnou pořádnou neseženete, ale propadání smutku či depresím by vám příliš nepomohlo.

Ve finanční oblasti čekejte spíše stagnaci či úbytek. Nechoďte často do obchodů, nenechte se zlákat slevami, utratili byste více peněz, než by bylo vhodné.