Otevření 3. ucha

Naučíte se pracovat se svým vnitřním sluchem tak, abyste byli schopni vnímat zvuky lidskému uchu neslyšitelné, jako jsou rady andílků, duchů a dalších bytostí. Tento proces vyžaduje vaše denní cvičení. Na sezení blanku otevřeme, stabilizujeme, očistíme, zaktivujeme. Někteří mají ten dar slyšet už při otevření, jiní ho musí trénovat, kdy nejprve uslyšíte pískání, až nakonec budete moci slyšet.

Vnitřní ucho má 7 blan, na každém sezení se otevírá pouze jedna.

Jelikož je o tuto službu velký zájem (což mě i andílky těší), dovolte mi ještě pár slov:

Nejprve musíme zjistit, zda Vám toto bude dovoleno, neboť ne každý je připraven na prozření právě v této době. Pokud dovoleno to jest, pak je třeba zjistit, kolik blan máte již aktivováno a kolik je Vám dovoleno ve Vašem pozemském životě otevřít. Poté se teprve může přistoupit k samotnému otevírání první blány. Mezi každou blánou musí být rozmezí alespoň půl roku, protože i když se již aktivuje a vy si tuto schopnost nacvičíte a osvojíte, je třeba v tom pokračovat i nadále. Tedy až zvládnete ovládat jednu blánu, můžeme teprve přistoupit k druhé.

Nejlépe se aktivuje při osobním setkání, ale protože hodně z Vás bydlí daleko, je možné provést i na dálku, avšak i tak Vás musím vidět, abych mohla zhodnotit, zda se jakákoliv blána aktivovala správně. Dostanete pak instrukce, jak s blánou pracovat.

A nyní již to, co přes jednotlivé blány se dá slyšet:

1. blána: pískot, tlak - otevření a používání je pro mnoho lidí velice nepříjemné, může se projevovat také praskotem, hučením.

2. blána: šepot andělů - zde už přicházíme na velice jemný šepot, kdy můžeme rozeznat některá slova, věty, ale hodně slabounkým šepotem

3. blána: hlas andělů a duší (duchů), není to takové zřetelné, jako když mluví člověk, spíše takové tlumené, jako když chcete mluvit nahlas, ale bojíte se, aby vás někdo neslyšel třeba ze 2 metrů, tak ztlumíte hlas, ale přesto nešeptáte. Takto lze slyšet poté také duchy a anděly

4. blána: větší porozumění andělům a duším - zde již s nimi můžete konverzovat více, než při plné aktivaci 3. blány, jsou zřetelnější a hlasitější, avšak nekřičí, spíše mluví normálním tónem.

5. blána: hlas nižších démonů - zde už je třeba rozpoznávat, s kým vlastně mluvíte, protože dokážou být velice příjemní, pokud jim o něco jde. Toto se hodí především při čištění domů a bytů, kde se nižší démoni rádi usazují společně s duchy.

6. blána: hlas ďábla - tak toho poznáte jistě velice dobře, je to hlas jiný, než jaký slyšíte u předešlých blan, můžete komunikovat i s princi a knížaty, ale nedoporučuji jim naslouchat. Jen touto blanou musíte projít, pokud chcete slyšet také poselství Boží.

7. blána: hlas Boha, Ježíše i serafů - zde již můžete naslouchat mnohým proroctvím, je zde mít především velkou pokoru v srdci, neboť ne vše, co uslyšíte, se Vám bude líbit. 

Doba: 3 hodiny

Provedení: osobní setkání, po skypu, whatsappu

S touto službou získáváte 1 zlaťáček a 80 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Zvolte si variantu:

2 340,00 Kč